Як створювати графіті за трафаретом


Трафарет - прекрасний засіб для відтворення зображень і написів. На відміну від звичайного способу, він допомагає художникам легко дублювати досить складні твори за лічені хвилини. Але для оволодіння їм, як і майже будь-якою технікою мистецтва, потрібна практика, практика і ще раз практика. Якщо ж ви не знаєте, з чого почати, наведені нижче поради направлять вас по вірному шляху.

1.


Для початку визначтесь, навіщо ви збираєтеся використовувати трафаретне графіті. Багато художники прагнуть таким чином висловити свої політичні, релігійні, філософські та соціальні переконання. Так що перед початком роботи вирішите, яка ваша мета. Це допоможе вибрати тему, композицію, колір, спрямованість і місце розміщення вашого твору з таким розрахунком, щоб воно стало найбільш дієвим і знайшло саме ту аудиторію, до якої ви звертаєтеся.

2.


Виберіть спосіб створення трафарету. Таких способів багато: малюнок від руки, фотокопіювання, копіювання від руки, нарешті, комп'ютерний дизайн. Найпопулярніший спосіб - використання програми Photoshop, що дозволяє домагатися чудових результатів.

3.

Створіть зображення. Вибравши спосіб виготовлення трафарету, приступайте до роботи над зображенням, яке збираєтеся використовувати. На думку більшості людей, найдостойніший, хоча, в той же час, і самий складний спосіб створення зображення - це малюнок від руки. Ще один широко поширений метод - сфотографувати потрібний об'єкт, а потім за допомогою фотошопу чи іншої програми з обробки фотографій прибрати зайвий фон, попрацювати над кольором, насиченістю і контрастністю і отримати просте, але впізнаване зображення, придатне для виготовлення трафарету.

4.

Виріжте трафарет. Виберіть потрібний папір, на яку завдасте зображення, щоб потім його вирізати. Ацетатна плівка, плакатні щити і навіть обгортковий папір цілком годяться в якості матеріалу для трафарету. Використовуйте для вирізання дуже гострий ніж.
{LikeAndRead}

5.

Приступайте до нанесення графіті. Спочатку за допомогою розпилювача покрийте клеєм виворіт трафарету і приклейте його до обраної поверхні. Зачекайте пару хвилин, поки клей підсохне, і потім вже обприскуйте трафарет фарбою. Тут важливо, щоб фарба лягла рівномірно і не надто густо. Тому заздалегідь потренуйтеся працювати з розпилювачем, щоб отримати необхідну вправність.
{/LikeAndRead}