Як створити бітове растрове зображення


Ви, можливо, задається питанням, що таке растрове зображення і що потрібно зробити, щоб його створити. Бітове зображення - це формат цифрового зображення, яке будується на основі збудованих сіткою маленьких прямокутників. Ці невеликі прямокутники називаються пікселями, а назва файлів такого типу закінчуються на «. Bmp». Якщо вам потрібно створити бітове растрове зображення на основі якої-небудь картинки, наприклад фотографії, можете піти по одному з декількох шляхів. Більшість зроблених цифровою камерою фотографій має формат JPEG (. Jpg), такі файли можна легко конвертувати за допомогою різних програм.

1.


Перевірте, чи є на вашому комп'ютері вже встановлене програмне забезпечення для редагування зображень. Наприклад, якщо у вас на комп'ютері стоїть Microsoft Office, повинна бути встановлена програма під назвою «Paint» (часто подібні програми встановлюються разом з іншим програмним забезпеченням, що йде в комплекті з цифровими камерами, і навіть надаються сервісами з обробки та друку фотографій). Для початку натисніть на зелену кнопку «Пуск» у лівому нижньому куті робочого столу, потім відкрийте "Всі програми". Виберіть «Стандартні» і постарайтеся знайти в списку, напис «Paint», двічі клацніть по напису, щоб запустити програму.

2.


У меню у верхній частині екрана, натисніть на «Файл», а потім на "Відкрити". Виберіть файл, на основі якого ви хочете створити растрове зображення.

3.

Знову поверніться до меню "Файл" і натисніть "Зберегти як". У нижній частині вікна ви побачите два прямокутники. Той, на якому буде написано «Файл» можна залишити незмінним, або ввести в ньому нове ім'я. Прямокутник нижче називається «Тип файлу», в правій його частині є спрямована вправо стрілка. Якщо натиснути на неї, відкриється меню, що випадає, що пропонує вибрати один з декількох типів. У тому числі, там є і «. Bmp». Виберіть його і натисніть кнопку «Зберегти». Тепер ваш малюнок збережений або створений як бітове растрове зображення.

4.

Якщо у вас немає Microsoft Paint, перевірте всі інші програми, які у вас є. Справа в тому, що в дуже багатьох інших програмах для роботи з графікою можна створити. Bmp файл точно таким же способом. Ось деякі приклади таких програм: Microsoft Photo Editor, Adobe Photoshop, Paint Shop Pro, безкоштовні Google Picasa і Gimp, які мають безліч інших функцій і дозволять вам редагувати зображення і робити з ними що завгодно.
{LikeAndRead}

5.

Якщо ви не знайшли у себе на комп'ютері жодної програми, спробуйте завантажити небудь безкоштовний графічний редактор з інтернету.
{/LikeAndRead}