Як створити настінну картину


Настінні малюнки можуть дуже оживити нудні сірі стіни. Вони є чудовим способом декорувати будівлі, сади і стіни. Ви в змозі створити всілякі цікаві картини, все залежить тільки від рівня вашого таланту як художника. Ось кілька порад, як це можна зробити.

1.


Визначтеся, що ви хочете намалювати, перед тим, як почати. Виберіть предмет або сюжет, який, як вам здається, вам вдалося б добре намалювати, і який, в той же час, буде добре поєднуватися з навколишнім простором.

2.


Визначте розмір поверхні, яку займатиме ваша картина, а також текстуру цієї поверхні. Якщо вона буде грубувата, ви можете не занадто замислюватися про дрібних деталях. Якщо ж поверхня гладка, готуйтеся до більш точної роботі. Можете також зробити різні підготовчі роботи, покривши поверхню яким-небудь складом, щоб на ній було простіше працювати.

3.

Зробіть ескіз того, що ви збираєтеся намалювати на стіні. Визначтеся з колірною палітрою і подивіться, як сюжет поєднується з тим, що його буде оточувати, і чи поєднується взагалі. Ваш ескіз може бути грубий або, навпаки, дуже докладний, це залежить від того, в якій техніці ви хочете працювати. Якщо ваша розпис буде великих розмірів, ви, ймовірно, захочете розбити свій малюнок на фрагменти, чітко їх вимірявши. Цей крок ще більш важливий, якщо ви плануєте залучати на допомогу інших художників.

4.

Перенесіть свій малюнок на поверхню, яку ви хочете їм покрити. Можете накреслити обриси на папері прямо в розмір реальної настінної картини і, натискаючи на неї, перенести абрис на стіну. Можете зробити малюнок, наприклад, на полотні, і приклеїти його до стіни. Або, як варіант, можна від руки намалювати те, що ви задумали, на обраній вами поверхні.
{LikeAndRead}

5.

Ще один спосіб перенести обриси малюнка на стіну - це скористатися проектором і обвести малюнок.

6.

Виберіть відповідні фарби. Звичайні фарби не будуть триматися на вулиці, де на них буде впливати сонце і дощі. Вони швидко вицвітають, навіть якщо ваш малюнок буде під дахом.

7.

Стиль малювання залежить тільки від вас. Ви можете робити малюнок великими мазками, заповнюючи контур, змішувати їх або ретельно вимальовувати деталі. Відведіть собі достатню кількість часу і місця для роботи. У вас буде виходити краще, якщо ви маєте часом і не поспішайте.

8.

Якщо ви новачок в настінного живопису, спробуйте для початку намалювати що-небудь невелике. Звичайно, працювати вдома набагато простіше, ніж на вулиці, так як вдома ви можете контролювати умови навколишнього середовища з великим успіхом.

9.

Щоб краще зрозуміти, як малювати настінні малюнки і якими фарбами користуватися, пошукайте інформацію в інтернеті.
{/LikeAndRead}