Як створити обкладинку книги


Створити обкладинку для вашої самвидавній книги не так складно, як це може здатися. Насправді зробити це відносно просто. І що в цьому хорошого, так це те, що, навчившись створювати обкладинку для книги, ви зможете пропонувати цю послугу іншим людям. Багатьом невеликим електронним видавництвам постійно потрібні фахівці зі створення обкладинок для книг, і, працюючи фрілансером, можна добре заробляти, створюючи обкладинки для книг, як для таких видавництв, так і для авторів, які займаються виданням своїх книг. Читайте далі, щоб навчитися тому, як це робити.

1.


Щоб почати створювати обкладинку, виберіть фото, які не потребують авторських виплат, або ж створені вами цифрові ілюстровані матеріали, які ви зможете обробляти за допомогою таких програм, призначених для обробки зображень, як Photoshop, Paint.net або GIMP.

2.


Відкрийте фотографії або цифрові ілюстрації у програмі підготовки ілюстрацій або програмі редагування зображень - за своїм бажанням - і відредагуйте їх, змінюючи відтінки, фон і т.д., поки не отримаєте потрібну вам картинку.

3.

Додайте назву книги та ім'я автора, використовуючи програму підготовки ілюстрацій або програму редагування зображень, або завантажте алфавіт у форматі jpeg, щоб потім за допомогою програм підготовки та редагування розмістити букви там, де вам потрібно, на обкладинці.

4.

Відредагуйте розмір готової обкладинки книги. Сьогодні існує величезна кількість форматів книг, тому напевно ви заздалегідь обговоріть це питання з автором або видавцем.
{LikeAndRead}

5.

Залиште готову обкладинку книги у форматі jpeg, якщо автору або видавця не вимагається інший формат.

6.

Пошліть готову обкладинку книги автору або видавця, які замовили вам її, в тому вигляді, який відповідає їх вимогам. Зазвичай достатньо надіслати її у вигляді додатку до електронного листа.
{/LikeAndRead}