Як зберегти фотографії


Зберегти первинний вигляд фотографій - справа нелегка, тому що вони дуже швидко втрачають привабливий вигляд від різних зовнішніх факторів. Вода або інші рідини ушкоджують папір як із зовнішнього боку, так і з зворотного, від потрапляють на неї сонячних променів фото вигорають і втрачають колір, будь-який дотик брудними руками залишає некрасиві сліди.

1.


Розкладіть фото по групах. Наприклад, «Сімейні», «Відпочинок», «Домашній улюбленець», «Наша дитина». Це допоможе вам не витрачати час даремно і швидше знайти необхідні фото. Чим менше разу ви будете стосуватися фото, щоб показати його комусь, тим менше воно псується.

2.


Зберігайте фотографії будинку в альбомі, але такому, який буде зручний для перегляду. Самий практичним зараз вважається дерев'яний альбом, де фото не приклеюються, а вставляються в дерев'яні рамки. Їх легко можна дістати для перегляду або поміняти місцями.

3.

Для зберігання фото під час поїздок купіть спеціальні конверти. Не варто покладати великих надій на звичайні паперові поштові конверти. Максимум на що може стати в нагоді такий конверт, це на те, щоб фото не розсипалися і залишалися в одному місці, але ніяк не для їх захисту. Варто купити дійсно хороший шкіряний чохол для перевезення фото. Такі чохли достатньо зручні і легкі, до того ж, не займають багато місця.
{/LikeAndRead}