Як зшити плаття з наволочки


Плаття з наволочки - це найпростіший і найбільш кумедний вигляд плаття. Менш ніж за півгодини ви можете створити чудове плаття для дівчинки з наволочки. Це симпатичне літнє платтячко, яке зможе зшити навіть починаюча швачка. Отже, візьміть саму симпатичну наволочку, вашу коробку з приладдям для шиття, і ми вам розповімо, як зшити таку сукню для дівчинки.

1.


Виперіть, накрахмальте і пропрасуйте наволочку.

2.


Виміряйте бажану довжину сукні від ключиці дитини. З цієї викрійці широкий край наволочки стане низом нашого сукні. За допомогою олівця або крейди проведіть на наволочці лінію, додавши до бажаної довжині 2,5 сантиметра.

3.

Намітьте лінії пройм рукавів, у вигляді літери «J» з лівого боку і в дзеркальному відображенні з правого. Глибина вирізу повинна бути від 7,5 до 10 сантиметрів, залежно від розміру дитини (враховуючи, що в цій моделі немає рукавів).

4.

Підверніть і пропрасуйте тканину у верхній частині (де буде пройма горловини) обох половинок наволочки, спочатку на 0,5 сантиметра від верхнього краю, і ще раз - на 1,5 сантиметра.
{LikeAndRead}

5.

Прошийте перший підгин по краю, щоб вийшло місце для гумки, на зразок тунелю.

6.

Протягніть 15,5 сантиметрів гумки крізь кожну половину горловини і тимчасово закріпіть кінці на час безпечними шпильками. Прошийте кінці горловини, щоб зафіксувати гумку на місці. При цьому тканина збереться в складки і буде за формою нагадувати горловину.

7.

Підверніть, пропрасуйте і сколите шпильками пройми рукавів, прикріпивши до них стрічку. Кінці стрічки повинні бути досить довгими, щоб потім їх можна було зав'язати на плечах.

8.

Прострочіть шов.

9.

Пришийте декоративну стрічку по нижньому шву в якості оздоблювального елемента.
{/LikeAndRead}