Як видалити лак


Лак - це прозора смола, якою часто покривають дерево для створення захисного шару. Хоча лак можна застосовувати і для інших цілей (наприклад, для покриття обмотки електродвигуна), всі лакові покриття, по суті, однакові. Видалити лак досить просто. Цього можна домогтися за допомогою хімічних речовин, або вручну. Виберіть спосіб, який вам більше підходить.

Хімічне видалення лаку

1.


Покрийте лак хімічним розчинником. Найефективніше кошти на густий гелевою основі.

2.


Розмажте товстий шар розчинника по всій поверхні лаку за допомогою кисті для фарбування. Ця дія зазвичай займає близько 15 хвилин, проте різні засоби вимагають різної кількості часу, так що дотримуйтеся інструкції по застосуванню.

3.

Зіскобліть розчинник з плоскої поверхні лопаткою для шпаклівки. Для нерівних поверхонь використовуйте металеву мочалку. У міру зняття розчинника лак розм'якшиться, стане рідким і віддалиться.

Видалення лаку вручну

1.

Прикріпіть до шліфувальної колодці наждачний папір зернистістю від 40 до 60. При використанні шліфувальні машини прикріпіть до приладу наждачний ремінь або лист необхідної зернистості.

2.

Шліфуйте поверхню, видаляючи лак. Регулярно перевіряйте наждачний ремінь, так як лак часто псує його. Якщо ремінь стерся, замініть його новим для ефективної шліфування.

3.

Оберніть наждачний папір навколо пальців, олівця або будь-якого іншого предмета, який дозволить вам пробратися у важкодоступні місця.
{/LikeAndRead}