Як видалити поліуретан


Видалення поліуретану часто є першим кроком при ремонті, особливо якщо доводиться мати справу з обробленими дерев'яними поверхнями. У цій статті представлені 3 найбільш використовуваних методу видалення поліуретану, включаючи шліфування, нагрівання і хімічну чистку.

Підготовка робочого місця

1.


Перевірте, щоб приміщення, в якому ви будете працювати, добре проветривалось. Якщо це можливо, краще працювати на свіжому повітрі. В іншому випадку, відкрийте всі вікна, двері, а також увімкніть вентилятор для циркуляції повітря по кімнаті. Ніколи не проводите такого роду роботи в закритих і непровітрюваних приміщеннях.

2.


Простели поліетилен, щоб на нього осідала пил, бризки і стружки, які утворюються в процесі чищення.

3.

Покладіть поруч паперові рушники, сміттєві пакети і віник, щоб після завершення роботи прибрати в приміщенні.

Шліфування

1.

Одягніть рукавички, захисні окуляри і респіратор.

2.

Для видалення поліуретану використовуйте наждачний папір.

3.

Також, щоб полегшити процес, використовуйте інструменти для шліфування. На гладких ділянках можна використовувати Електрошліфовальная машину. Також можна використовувати шліфувальні колодки. Нерівні ділянки доведеться обробляти вручну.

Нагрівання

1.

Одягніть термостійкі рукавички, захисні окуляри і паронепроникну маску.

2.

Щоб нагріти ділянку, на якій ви хочете видалити поліуретан, використовуйте термофен. Зачекайте, поки поліуретан не покриється пухирями, потім видаліть його за допомогою скребка. Працюйте обережно, щоб не пошкодити матеріал, який знаходиться під поліуретаном. Поліуретан повинен легко зніматися, якщо його добре нагріти.

3.

Використовуйте ті інструменти для очищення, які є під рукою. Є скребки, якими можна чистити практично будь-яку поверхню, включаючи кути (у тому числі закруглені) і щілини. Ймовірність того, що ви випадково пошкодите поверхню, знижується, якщо ви використовуєте відповідний інструмент.

4.

Скористайтеся наждачним папером, щоб видалити залишки поліуретану і підготувати поверхню до обробки.

Хімічна чистка

1.

Одягніть міцні гумові рукавички, захист для очей і обличчя, паронепроникну маску і костюм хімічного захисту, щоб уникнути шкідливого впливу хімічних речовин.

2.

Нанесіть тонкий шар хімічної речовини на основі хлористого метилену або метанолу на поверхню за допомогою щітки або ганчірки.

3.

Скребком видаліть поліуретан, після того, як він покриється пухирями. Після того, як хімреактиви вступлять в реакцію, він повинен легко зніматися.

4.

Якщо потрібно, повторіть цю дію, використовуючи невелику кількість хімреактивів, щоб випадково не пролити його.

Прибирання

1.

Пропилососьте або підметіть пил і стружку.

2.

Витріть пролилися хімреактиви паперовим рушником або ганчіркою.

3.

Поверніть поліетиленову підстилку з пилом, стружкою або залишками хімреактивів.

4.

Зв'яжіться з місцевою організацією з утилізації відходів, щоб дізнатися, як правильно їх утилізувати.
{/LikeAndRead}