Як прикрасити вашу спальну кімнату


Повертаючись додому, де ви проводите більшу частину свого часу? Якщо ви відразу прямуєте спати, то, швидше за все, це ваша спальна кімната. Ми пропонуємо вам кілька дизайнерських рад з декорування своєї кімнати.

1.


Приступаючи до декорування, уявіть, що ви прикрашаєте новорічну ялинку, тому як наша мета полягає саме в прикрасі.

Почнемо з іграшок та предметів декору. Якщо ви віддаєте перевагу невеликі аксесуари, підійдуть іграшки. Розставте їх по всій кімнаті. Хорошим елементом декору може послужити стрічка з іграшок, розвішані по периметру кімнати під стелею. Для стрічки підійдуть будь-які іграшки, в тому числі м'які.

2.


Репродукції і плакати

Колекція репродукцій картин таких великих художників, як Сальвадор Далі і Моне або плакати з зображенням героїв мультфільмів можуть відмінно прикрасити вашу спальну кімнату.

3.

Прикрасьте двері вашої спальні шторами з намистин

Рекомендуємо вам зробити штори в стилі нічного неба. Розсип виблискуючих бусинок у вигляді зірочок, нашита на штори - саме те. Наклейте на стелю мерехтливі в темний зірки - і у вас буде своє нічне небо.

4.

Полиці як необхідність

Використовуйте якомога більше простору під стелажі. Кілька порад: зберіть стелаж для книг і заповніть його потрібними для вас книгами. На полиці розставте фігурки персонажів з ваших улюблених коміксів і фільмів. Зберігайте їх в упаковці - це додасть стелажу додаткову цінність.
{LikeAndRead}

5.

Телевізор як спосіб розваги

Налаштуйте телевізор на один канал, краще мультиплікаційний. У вас вийде кімната, повна іграшок та персонажів улюблених мультфільмів. Це основні поради з декорування вашої кімнати, однак, ви завжди можете привнести щось своє.{/LikeAndRead}