Як зменшити розмір JPEG файлу


Сучасні цифрові камери можуть робити знімки з дуже високою роздільною здатністю, які займають дуже багато місця на жорсткому диску. Спробуйте, наприклад, прикріпити такий файл до листа! Прочитавши далі, ви дізнаєтеся, як можна легко зменшити розмір JPEG зображення, так щоб воно не перевантажити ваш поштовий ящик або ящик тієї людини, кому ви відправляєте лист.

1.


Перш за все, вам потрібно зберегти оригінальний файл на робочий стіл. Для цього вам знадобиться кабель для підключення цифрового апарата до комп'ютера.

2.


Двічі клацніть по файлу із зображенням, щоб відкрити його. Завантажиться програма для редагування.

3.

Перейдіть на розташовану у верхній частині вікна панель інструментів, на ній завжди є пункт під назвою «Файл». Відкрийте його і натисніть "Зберегти як".

4.

Ви побачите спливаюче вікно, в якому можна буде перейменувати файл (зробіть це), вказати, куди ви хочете його зберегти (вкажіть, куди), а також вибрати формат нового файлу. Залиште формат JPEG.
{LikeAndRead}

5.

Далі потрібно задати якість зображення, зробити це можна за допомогою невеликого повзунка, що переміщує від положення «мінімального» до положення «максимального» якості. Вибираючи якість, ви також задаєте і обсяг дискового простору, який знадобиться для зберігання вашого файлу. Обсяг може варіюватися від декількох Мб до всього лише декількох Кб.

6.

Щоб зберегти внесені зміни, натисніть кнопку «Зберегти». Коли закінчите, у вашому розпорядженні будуть дві версії одного зображення - оригінальна і «урізана». Саме останню потрібно буде прикріплювати до всіх електронних листів - ваші рідні та друзі скажуть вам за це спасибі!
{/LikeAndRead}