Як фотографувати картини


Художникам часто необхідні фотографії їхніх робіт. Їм потрібно посилати зразки своїх робіт, слайди, створювати веб-сторінки для показу і продажу своїх картин. Цифрова фотозйомка значно полегшила виконання цих завдань. Освітлення, кольору і контрастність - все це можна змінювати в програмному забезпеченні для обробки фотографій, яке можна знайти в Інтернеті.

1.


Повісьте картину на порожню стіну. Намагайтеся повісити картину на нейтрально забарвлену стіну або стіну, яка за кольором гармонує з картиною. Якщо у картини є рамка, її можна повісити на гак. Найскладніше закріпити на стіні плоску картину без рамки або картину на папері. Можна намотати на палець шматок липкої стрічки клейкою стороною назовні. Після цього закріпити кожен кут картини цією стрічкою. Приклеюйте картину стрічкою обережно, тому що потім вам доведеться видаляти цю стрічку. Скульптуру і тривимірні конструкції залежно від їх розміру можна встановити на стіл або підлогу.

2.


Відрегулюйте освітлення таким чином, щоб на картині не було ніяких яскравих світяться плям. Якщо у творі мистецтва є скло, метал або блискуча фарба, це, найімовірніше, сприяє появі відбиваються плям. Якщо ви хочете приглушити яскраве світло, прикрийте кілька ламп тонкої білою тканиною. Залиште абажури на лампах і накрийте їх тканиною поверх абажурів. Переконайтеся в тому, що тканина не стосується самої лампи. Світло стане м'яким і приглушеним. Можна використовувати навісні чи робочі світильники для прямого освітлення темних ділянок. Якщо ви в приміщенні з вікнами, спробуйте повідкривати і позакривати штори або завесьте вікна ковдрою або темною тканиною.

3.

Робіть знімки цифровою камерою. Спочатку переконайтеся в тому, що спалах відключена. Спалах призводить до появи відблисків на зображенні. Зробіть кілька фотографій з різним освітленням і на різній відстані від камери. Якщо ви знімаєте велике полотно або скульптуру, можливо, вам знадобиться зробити кілька кадрів крупним планом або під різними кутами.

4.

Відредагуйте зображення. Зробивши фотографії, необхідно скоригувати кольору, освітленість і виконати інші види редагування за допомогою спеціального програмного забезпечення за вашим вибором. Більшість програм фоторедагування дозволяють вам використовувати фільтри кольоровості, освітленості і контрастності за допомогою лише кількох кліків мишею. Залиште свої зображення у вигляді файлів. Jpeg або. Gif. Якщо вам необхідно використовувати знімки на веб-сайті або відправити їх по електронній пошті, зберігайте їх у форматі. Jpeg, тому що файл у цьому форматі має менший розмір.
{/LikeAndRead}