Вчимося зав'язувати краватку вузол Віндзор

«Віндзор» або «повний віндзор» - це широкий трикутний вузол, помилково названий на честь герцога Віндзорського. Це досить популярний вузол. Найчастіше їм зав'язують краватку, коли збираються на офіційні заходи.
Для того щоб зав'язати вузол «віндзор», дотримуйтесь нашої інструкції.

1.

Спочатку перекиньте краватку навколо шиї так, щоб широкий кінець звисав приблизно на 12 сантиметрів нижче вузького.

Як ідеально випрасувати сорочку

Давним-давно випрасувати чоловічу бавовняну сорочку з довгими рукавами було схоже подвигам Геракла. Зараз з'явилися нові тканини, і випрасувати сорочку або блузку стало набагато простіше. Однак як нові сорочки, так і більш старомодні бавовняні, гладяться однаково. Крім того, зараз під прапором екологічного руху багато хто знову вибирають бавовняний одяг.

Як відкрити замок портфеля

Замки на портфелях мають набір цифр, звичайно трьох, які вбудовані в ковзаючі засувки з обох сторін корпусу. Коли числова комбінація введена правильно, засувки висуваються назовні і клямка відкриває замки. Після того, як ви навчитеся відкривати портфель, не забудьте записати цифрову комбінацію і зберегти її в безпечному місці на всякий випадок.

Як відкрити тату-салон

Якщо ви добре робите татуювання і досконало спіткали це мистецтво, ви можете розглянути можливість відкриття власного тату-салону. Вам потрібно мати діловий склад розуму. Ви можете взяти на себе вирішення всіх ділових питань, або найняти кого-небудь для цього. Звичайно, краще всього зробити це самостійно, але якщо ви відчуваєте, що ви просто не дуже сильні в цьому, ви завжди можете взяти партнера в справу або найняти когось.

Як вибрати краватку

Краватка може стати як прикрасою вашого костюма, так і спотворити ваш зовнішній вигляд. За допомогою цих кількох простих порад можна підібрати краватку і додати вашому костюму завершений вигляд. І неважливо, вибираєте ви краватка в магазині або з вже наявних у вас в шафі.

1.

При виборі краватки першим справою подумайте над тим, куди ви в цьому краватці підете.