Простий спосіб очистити сліди чорнила або перманентного маркера з вашої шкіри одягу

У цій статті ви познайомитеся з простим і легким способом очистити чорнильна пляма або сліди перманентного маркера з вашої шкіри.

1.

Насамперед вам знадобиться гігієнічний засіб для миття рук. Ви можете вибрати будь-який бренд, але особисто я віддаю перевагу фірму Пурелл.

2. Коли у вас на шкірі з'явилося чорнильна пляма або сліди перманентного маркера, досить просто видавити трохи гігієнічного засобу для миття рук на забруднену ділянку і обережно втерти його в шкіру.

Як боротися з неприємним запахом ніг і взуття

Дуже неприємно, коли ваші ноги і взуття погано пахнуть. Це дуже бентежить, і багато людей шукають спосіб позбутися від цього "аромату". Причин у цього явища може бути кілька, але з ним цілком можна впоратися.

1.

Використовуйте освіжувачі.

Бризкайте спеціальні освіжувачі для взуття щовечора, коли знімаєте її.

Як в домашніх умовах приготувати 3 засоби для прання білизни

Прання білизни є обов'язковою частиною для всіх нас. На щастя, є кілька способів приготувати засоби для прання в домашніх умовах, що дозволить вам заощадити на придбанні синтетичних порошків. У цій статті піде мова про те, як ви самі, не виходячи з дому, зможете зробити 3 простих миючих кошти.

1) Для приготування першого засобу вам потрібно наступні компоненти:

Як відремонтувати застібку-блискавку

Якщо у вас зламалася блискавка на улюбленій сумці або кофті, то це ще не привід викидати річ. Блискавки, які розійшлися і які погано застібаються можна відремонтувати різними способами, навіть не пришиваючи нову.

Простий ремонт блискавки

1.

Уважно огляньте блискавку, щоб знайти причину, чому вона не застібається.

Як вибрати натуральний засіб для прання одягу

Навколо велика кількість реклами порошків для прання одягу з «новою і покращуваною» формулою, і нас так і тягне спробувати все і відразу. Я іноді купую щось новеньке, але завжди виявляється, що всі ці високотехнологічні засоби нічим не краще, ніж звичайні натуральні порошки, якими я користуюся. До того ж деякі з них містять шкідливі інгредієнти, що викликають подразнення легенів і шкіри у членів моєї сім'ї, а це вже нікуди не годиться! (А якщо вдуматися, то я ще й чимало плачу за так звані «новітні та кращі засоби»!)