Як в домашніх умовах приготувати 3 засоби для прання білизни


Прання білизни є обов'язковою частиною для всіх нас. На щастя, є кілька способів приготувати засоби для прання в домашніх умовах, що дозволить вам заощадити на придбанні синтетичних порошків. У цій статті піде мова про те, як ви самі, не виходячи з дому, зможете зробити 3 простих миючих кошти.

1) Для приготування першого засобу вам потрібно наступні компоненти:

4 літри води
1 склянка рідкого мила
одна третина склянки солі
1 склянка питної соди
1 склянка оцту
42 краплі екстракту насіння грейпфрута
5 подрібнених таблеток Папайя Ензим

Перш за все, необхідно закип'ятити всі рідкі інгредієнти. Коли рідина закипить, вам потрібно буде додати сіль і питну соду. З цього моменту необхідно постійно помішувати суміш, поки сіль і сода не розчиняться. Зніміть суміш з вогню, дайте їй охолонути. Додайте всі інші інгредієнти і перелийте в будь-яку вільну ємність. Крім цього, ви можете додати в засіб будь ефірне масло. У вас повинно вийти близько одного 4 літрів готового до використання засоби.

2) Для приготування другої засобу вам потрібно наступне:

2 шматки мила Ivory,
одна четверта склянки питної соди,
один стакан бори,
дванадцять склянок води,
ефірне масло на вибір.

Поставте кип'ятитися воду, в цей час натріть на дрібній тертці мило. Як тільки вода закипить, додайте в неї натерте мило, бору, соду і нагрівайте, помішуючи до тих пір, поки всі компоненти не розчиняться. Після виключення можете додати в готовий засіб будь ефірне масло для запаху.

3) Для приготування засобу для прання по третьому рецептом вам знадобиться:
один шматок мила Ivory,
один стакан питної соди,
півсклянки бури,
12 літрів води,

Закип'ятіть воду, в цей час натріть на дрібній тертці мило. Як тільки вода закипить, додайте буру, натерте мило і помішуйте до повного розчинення компонентів. Зніміть готове засіб з вогню, додайте ефірне масло на свій розсуд.{/LikeAndRead}