Як вибрати натуральний засіб для прання одягу


Навколо велика кількість реклами порошків для прання одягу з «новою і покращуваною» формулою, і нас так і тягне спробувати все і відразу. Я іноді купую щось новеньке, але завжди виявляється, що всі ці високотехнологічні засоби нічим не краще, ніж звичайні натуральні порошки, якими я користуюся. До того ж деякі з них містять шкідливі інгредієнти, що викликають подразнення легенів і шкіри у членів моєї сім'ї, а це вже нікуди не годиться! (А якщо вдуматися, то я ще й чимало плачу за так звані «новітні та кращі засоби»!)

Знайти натуральне відбілювачами у магазині - завдання, схожа з пошуком голки в копиці сіна. Але всі з нас мають право прати власний одяг найбезпечнішими засобами. І такі порошки насправді існують - нетоксичні, гіпоалергенні і навіть безпечні для навколишнього середовища. Ось декілька порад з вибору такого засобу.

1.


Уникайте непотрібних добавок.

Ароматизатори, віддушки та підсилювачі кольору не зроблять ваш одяг чистіше. Натуральний порошок для прання не містить цих абсолютно непотрібних хімікатів, тому забудьте про них, і ви забудете про подразнення шкіри, які можуть виникнути при пранні білизни цими токсичними речовинами.

2.


Читайте етикетку.

Якщо в складі є фосфати або хлорин, поставте порошок назад на полицю і йдіть подалі від шкідливого продукту. Ці компоненти шкідливі і для вас особисто, і для навколишнього середовища. Використання натуральних миючих засобів сприятливо не тільки для вашої шкіри, але і для природи.

3.

Купуйте натуральний засіб для прання у вигляді порошку.

Рідкі пральні засоби зазвичай зроблені на основі води. Невже дійсно необхідно використовувати чисту питну воду для прання білизни? Купуйте порошкоподібний засіб і скорочуйте таким чином непотрібну витрату корисного ресурсу.
{/LikeAndRead}