Як вивести кров з одягу


Ми рідко замислюємося про те, що робити з кривавими плямами, поки не отримаємо випадковий удар під час занять спортом або поріжемо чим-небудь гострим. І ось тоді ми стикаємося з брудною кривавою реальністю. Кров не просто нагадує нам про те, що ми люди: дуже часто вона залишається у нас на одязі і не бажає зчищатися. Хоч ми і не можемо уникнути всіх нещасних випадків, ми можемо знищити всі їхні сліди на своєму одязі. Вирішити цю проблеми настільки ж просто, як і змішати мило з водою.

1.


Негайно замочіть брудний річ у холодній воді. Це потрібно зробити відразу ж після появи плями, таким чином, кров не встигне вбратися в тканину. Іноді одного замочування речі в холодній воді достатньо, щоб позбутися плями.

2.


Якщо пляма не вивелося, то візьміть звичайний брусок мила або рідке мило і спіньте холодну воду в тазику з холодною водою. Замочіть тканину в мильній воді і заперіть. Губкою відтирати пляма, поки воно не зникне.

3.

Якщо мило не допомагає, то замочіть тканину в холодній воді на одну годину, потім додайте у воду порошковий размягчитель для м'яса. Залиште на 30 хвилин, потім промийте спочатку з внутрішньої сторони, а потім з зовнішньої.

4.

Коли пляма зникне, негайно виперіть річ або ж, якщо хочете випрати пізніше, висушіть і покладіть в прання.
{/LikeAndRead}