Як вивести з одягу жирну пляму


Жир важко вивести з одягу. При звичайному пранні брудна чорна частина плями може легко зійти, але темна частина зазвичай залишається. Ви можете обробити тканину перед пранням так, щоб пляма зійшло.

Свіжі плями

1.


Капніть на пляму декілька крапель засобу для миття посуду. Найкраще підійде засіб, спеціально призначене для розщеплення жиру. Потріть тканину, щоб рівно розподілити засіб.

2.


Змочіть губку теплою водою. М'якими круговими рухами втирайте засіб в тканину, починаючи з країв плями. Зворотний бік теж повинна просочитися милом.

3.

Залиште одяг просочуватися (як можна довше). Найкраще залишити річ на ніч, але в принципі засіб повинен зробити свою роботу менш ніж за кілька годин.

4.

Увімкніть пральну машинку. Виберіть режим з середньою температурою. Насипте 1/4 чашки порошку в потрібний відсік. Покладіть в машинку забруднений річ. Періть річ окремо, щоб не забруднити інший одяг. Не сушіть.
{LikeAndRead}

5.

Виперіть річ ще раз з використанням звичайного відбілювача. Це видалить залишки засобу для миття посуду і жиру.

Старі в'їдаються плями

1.

Нанесіть на пляму невелику кількість засобу для чищення духовок. Тканина повинна просочитися до самої вивороту.

2.

Промокніть губку і втирайте очищувач в пляму від краю до краю.

3.

Дайте очищувачу вбратися в тканину протягом 15 хвилин. Якщо залишити це сильний засіб на одязі надовго, воно може пошкодити тканину. Увімкніть таймер, щоб запобігти пошкодження матерії.

4.

Налаштуйте на пральній машинці режим з середньою температурою. Насипте 1/4 чашки порошку в потрібний відсік. Покладіть забруднену річ у машинку.
{LikeAndRead}

5.

Періть брудну річ окремо, щоб не забруднити інший одяг. Потім виперіть річ ще раз зі звичайним порошком, щоб видалити залишки інших засобів для чищення.
{/LikeAndRead}