Простий спосіб очистити сліди чорнила або перманентного маркера з вашої шкіри одягу


У цій статті ви познайомитеся з простим і легким способом очистити чорнильна пляма або сліди перманентного маркера з вашої шкіри.

1.


Насамперед вам знадобиться гігієнічний засіб для миття рук. Ви можете вибрати будь-який бренд, але особисто я віддаю перевагу фірму Пурелл.

2. Коли у вас на шкірі з'явилося чорнильна пляма або сліди перманентного маркера, досить просто видавити трохи гігієнічного засобу для миття рук на забруднену ділянку і обережно втерти його в шкіру. Це може зайняти якийсь час, але це чудово працює і прибирає сліди повністю. Тепер про те, як прибрати плями з одягу.

3.


Посадили чорнильна пляма на одяг? Ну що ж, цей спосіб працює і для одягу, залежно від типу тканини. Але для початку протестуйте його на ділянці типу внутрішньої частини рукава або під гудзиком, щоб переконатися, що тканина не злиняє. Насамперед нанесіть гігієнічний засіб для миття рук на чисту білу ганчірку. Не тріть пляму, а злегка доторкніться до нього ганчірочкою і ви побачите, як вона поглинає чорнильна пляма або сліди від маркера. Після того, як пляма зникне, замочіть одяг в теплій воді на півгодини і висушіть на повітрі. Будемо сподіватися, що вам пощастило, і ви тільки що заощадили на візиті в хімчистку!
{/LikeAndRead}