Де можна використовувати мед окрім вживання в їжу

Ми звикли вважати мед природним підсолоджувачем. Між тим, протягом століть його використовували не тільки як цінний продукт харчування. Науково доведено, що мед містить антимікробні речовини і має властивості антибіотика. Нижче наведено кілька областей застосування меду.

1) Мед можна використовувати в якості косметичного засобу, що додає шкірі шовковистість і гладкість. 1/4 склянки меду розчиніть у ванні з водою.

Як без праці позбутися від шрамів

Щоб позбутися від шрамів, знадобиться час, вони швидко не зникнуть. Деякі способи краще за інших. Незалежно від причини появи шрамів - аварія, вугрі або операція, описані нижче методи допоможуть їх позбутися.

1.

Сходіть на прийом до дерматолога і проконсультуйтеся, який метод підійде вам найкраще.

Як боротися з прищами природним способом

Прищі не тільки зменшують впевненість у собі, але також можуть призвести до появи шрамів. Якщо Ви не хочете використовувати актуальні або пероральні препарати, у Вас є й інші варіанти. Прочитайте цю статтю.

Вам знадобляться:
- тональні креми
- рушники для рук та обличчя
- ліки від прищів
- отшелушивающее засіб для вмивання

Як вибрати зволожуючий засіб для сухої шкіри

Суха шкіра - це проблемна шкіра, тому дуже важливо знайти правильне зволожуючий засіб. Деякі крему тільки підсилять сухість, в той час як інші зроблять шкіру занадто жирною. Скористайтеся нашими підказками, щоб дотримати правильний баланс у виборі засобів для догляду за сухою шкірою.

1.

Віддавайте перевагу зволожуючим засобам з жирною основою.

Як вивести сліди від акне

Хочете позбутися слідів вугрів швидко і ефективно? Лікування шрамів від акне може викликати труднощі, але, між тим, є кілька порад, які допоможуть вам у цьому. Щоб позбутися від шрамів, вам потрібно пити більше води, вживати лимонний сік, їсти м'ясо курки і овочі. Всі ці продукти допоможуть загоїти вашу шкіру і посприяють утворенню нових тканин.