Як боротися з вросшим нігтем

Якщо шкіра навколо нігтів на пальцях ніг почервоніла і викликає дискомфорт, велика ймовірність, що це врослий ніготь. Якщо ця проблема переросте в хронічну, то вам буде потрібно втручання лікаря.

1.

Продезінфікуйте ножиці спиртом, особливо їх нижню частину.

2. Зробіть ванночку для ніг. Капніть в миску з теплою водою 2 ковпачка бетадіна.

Як відбілити зуби

Цей простий рецепт допоможе вам довго не відвідувати вашого дантиста, щоб відбілити зуби! Повторюйте цю процедуру один раз на тиждень або всякий раз, коли відчуваєте необхідність. Ви заощадите свій час і гроші. Цей засіб ефективний і не залишає неприємного присмаку в роті. І це так легко!

1.

Змочіть щетину зубної щітки в перекису водню.

Як відростити бакенбарди

Відрощування бакенбардов - мистецтво, удосконалювати багатьма протягом історії. Елвіс і Джеймс Дін присвячували себе цьому мистецтву в 50-х, то ж робив і Люк Перрі у свої зоряні 90-ті. Деякі чоловіки не знають, з чого почати відрощування бакенбардов. Навчіться відрощувати баки, які ви завжди хотіли, і підвищіть свій чинник «крутості».

Як взяти пінну ванну

Пінні ванни хороші не тільки для дітей. Приємна, гаряча ванна - чудовий спосіб відпочити і розслабитися.

1.

Вимкніть телефон.

2. Замкніть двері, щоб не допустити небажаного вторгнення дітей та дружина.

3. Заткніть зливний отвір.

4. Запаліть ароматичні свічки. Щоб зняти стрес, візьміть лаванду; щоб розслабитися, найкраще підійде аромат сандалового дерева.

Як вибрати найкращий крем для ніг

Коли ви наносите пом'якшувальний крем для ніг на втомлені ступні, ви деякий час відчуваєте райське блаженство. Вам потрібен крем, який краще інших зніме втому з ваших втомлених ніжок. Зрештою, ці частини тіла трудяться найбільше! Якщо ви дійсно любите свої ступні, ретельно огляньте їх, це допоможе підібрати крем, який найкраще підійде саме вам.