Відвар ромашки в боротьбі з лупою

Лупа з'являється, коли шкіра голови стає сухою і починає лущитися. Сухій шкірі голови не вистачає вологи, це і стає причиною свербіння. Якщо ви намагаєтеся почухати сверблячу область голови, крім хвилинного полегшення, ви будете також нагороджені білими пластівцями лупи на своєму одязі, а це вкрай неприємно.

Використання оливкової олії для догляду за шкірою

Олива - вічнозелене дерево, росте в середземноморського регіоні. Дерево виростає у висоту до дев'яти метрів і починає плодоносити тільки через 15 років.

Оливкова олія густе за структурою і колір може варіюватися від блідо-жовтого до темно-зеленого. Найчистіше олія - олія першого віджиму, так зване "extra virgin" - воно найсвітліше за кольором.

Зачіски, з якими ви виглядаєте молодше

Скористайтеся цим керівництвом, щоб за допомогою простих змін в зачісці виглядати молодше і свіже. Правильно підібрана стрижка, легкі локони і м'яке фарбування, що додає волоссю сяючий відтінок, додадуть вашому вигляду свіжість і молодість.

Приховуємо недоліки особи

Старіння змушує риси обличчя розпливатися.

Як боротися з випадінням волосся

Ви помітили, що на вашому комірі більше волосся, що випало, ніж раніше? Облисіння завжди непросто прийняти, незалежно від того, в чому його причина: в гормональному чи дисбалансі або в генетичних особливостях організму. Навчіться боротися з випаданням волосся і збережете свої локони, не дайте їм зникнути безповоротно в зливі ванній!

Як боротися з січеться кінчиками волосся

Посічені кінчики з'являються, коли стоншується верхній шар волосини, через що кінчики волосся розщеплюються. Посічені кінчики часто важко помітити. Якщо ви відрощувати волосся і рідко їх підстригаєте, або якщо ви робите укладання волосся за допомогою спеціальних інструментів або хімічних засобів, то є ризик появи посічених кінчиків.