Використання оливкової олії для догляду за шкірою


Олива - вічнозелене дерево, росте в середземноморського регіоні. Дерево виростає у висоту до дев'яти метрів і починає плодоносити тільки через 15 років.

Оливкова олія густе за структурою і колір може варіюватися від блідо-жовтого до темно-зеленого. Найчистіше олія - олія першого віджиму, так зване "extra virgin" - воно найсвітліше за кольором.

Оливкова олія має антиоксидантні властивості. Оливкова олія поглинає ультрафіолетове випромінювання і дуже ефективно для уповільнення швидкості обміну речовин. Таким чином, допомагає у відновленні клітин і запобігає їх пошкодження. Оливкова олія пом'якшує і зцілює всі типи шкіри.

1.


Оливкова олія - найцінніший джерело вітаміну Е. Споживання оливок та оливкової олії дуже корисно для здоров'я, оскільки допомагає знизити кров'яний тиск, уповільнити зростання деяких видів раку, знизити небезпеку астми і артриту і навіть може допомогти скинути вагу. Воно також дуже корисно для тіла при зовнішньому користуванні. Сьогодні багато засобів по догляду за тілом містять оливкове масло. Ключовим інгредієнтом в оливковій олії є вітамін Е. Ось як одна пляшка оливкової олії може задовольнити потреби вашої шкіри.

2.


Волосся: додайте одну столову ложку оливкової олії в ваш кондиціонер для волосся. Перед кожним вживанням добре струшуйте. Використовуйте кондиціонер, як зазвичай це робите. Оливкова олія додасть вашому волоссю не тільки гарний блиск, але і зробить їх легкими і слухняними.

3.

Очі: щовечора наносите невелику кількість масла на кінчики пальців. І легенько нанесіть його на шкіру навколо очей. Будьте обережні, щоб масло не потрапило вам в очі. Цю ж процедуру можна провести після корекції брів пінцетом або воском для зволоження і пом'якшення неприємних відчуттів.

4.

Губи: щодня наносите невелику кількість масла на кінчики пальців. Потім втирайте його в губи, це зробить їх зволоженими і сяючими.
{LikeAndRead}

5.

Руки і нігті: щовечора втирайте невелику кількість масла в нігті і кутикулу. Це додасть нігтям гарний блиск, а шкіра навколо нігтів стане м'якою. Зробіть скраб з цукру. Щоб шкіра рук була м'якою і зволоженою, використовуйте цей скраб.

6.

Ноги: додайте одну столову ложку масла в теплу ванну для ніг. Потримайте ноги у воді 10 хвилин. Витріть насухо. Також щодня можна використовувати цукровий скраб для ваших ступень.

7.

Тіло: щодня застосовуйте цукровий скраб, коли приймаєте душ, і ваша шкіра стане м'якою і зволоженою. Оливкова олія можна використовувати також для масажу.{/LikeAndRead}