Як боротися з випадінням волосся


Ви помітили, що на вашому комірі більше волосся, що випало, ніж раніше? Облисіння завжди непросто прийняти, незалежно від того, в чому його причина: в гормональному чи дисбалансі або в генетичних особливостях організму. Навчіться боротися з випаданням волосся і збережете свої локони, не дайте їм зникнути безповоротно в зливі ванній!

1.


Проконсультуйтеся з лікарем. Втрата волосся іноді є непрямою ознакою інших захворювань організму. Наприклад, до облисіння можуть призвести проблеми з щитовидною залозою або неправильне харчування. Пройдіть всі необхідні обстеження, як вам накаже доктор, а також не забудьте про загальне обстеження організму. Проінформуйте лікаря про всі аспекти свого облисіння, включаючи відомості про те, коли воно почалося і як інтенсивно волосся випадає. Зверніться до всіх фахівців, яких вам порекомендує лікар.

2.


Почніть приймати вітаміни і харчові добавки. На ринку їх така кількість, що ви точно зможете вибрати необхідні саме вам. Наприклад, вітамін Е допомагає стимулювати циркуляцію крові в шкірі голови. Не забудьте про кальцій в таблетках, і ваші волосся буде рости густіше і сильніше. Для того, щоб дізнатися, що ще може підійти у вашому становищі, зайдіть у відділ біологічно активних добавок аптеці. Зверніться до лікарів або друзям за рекомендаціями.

3.

Частіше мийте голову шампунем і користуйтеся кондиціонером, щоб видалити надлишки жиру і інші сторонні речовини з волосся. Таким чином, ви уникнете засмічення волосяних фолікул і обмежите утворення лупи. Масажуйте шкіру голови після миття, щоб простимулювати активність волосяних фолікул.

4.

Використовуйте засоби, що поліпшують ріст волосся. Деякі фірми випускають спеціальні засоби для підтримки росту волосся і повторного відростання здорового волосся. Вибрати найбільш підходящу форму препаратів: таблетки, спреї або креми. Будьте дуже уважні при використанні таких препаратів і строго дотримуйтесь інструкцій виробників.
{LikeAndRead}

5.

Подумайте про перуці як про варіант вирішення проблеми. Зверніться до фахівця, щоб підготуватися до носіння перуки, він допоможе вам підібрати той, що виглядає найбільш природно. Виберіть перуку такого кольору, який найбільш близький вашому натуральному кольору волосся. З найбільшою увагою поставтеся до шкіри своєї голови в період носіння перук, так як може виникнути проблема зайвої вологості під перукою.
{/LikeAndRead}