Як боротися з січеться кінчиками волосся


Посічені кінчики з'являються, коли стоншується верхній шар волосини, через що кінчики волосся розщеплюються. Посічені кінчики часто важко помітити. Якщо ви відрощувати волосся і рідко їх підстригаєте, або якщо ви робите укладання волосся за допомогою спеціальних інструментів або хімічних засобів, то є ризик появи посічених кінчиків.

1.


Подивіться, не січеться є у вас кінчиків волосся. Якщо ви уважно подивитеся на кінчики волосся, то помітите, що багато кінців розщеплені або виглядають сухими і ламкими.

2.


Зістрижіть кінчики. Якщо у вас проста зачіска, то ви повинні зуміти зістригти кінчики самостійно. Якщо у вас складна стрижка, знайдіть час і запишіться до свого стиліста, щоб обстригти розщеплені кінчики. Важливо видаляти посічені кінчики якнайскоріше, оскільки, коли волосся почав розщеплюватися, він легко буде розщеплюватися далі. Тоді вам, щоб прибрати пошкоджені кінчики, доведеться обстригти волосся на велику довжину.

4.

Обробляйте волосся кондиціонером, який спеціально розроблений для сухих або волосся, що січеться. Якщо у вас тонкі або жирне волосся, ви можете наносити щоденний кондиціонер тільки на кінчики. Також додайте в ваш графік догляду за волоссям щотижневе глибоке кондиціонування. Можете зробити засіб для глибокого кондиціонування волосся самостійно, підігрів кілька столових ложок оливкової олії. Нанесіть масло на волосся, залиште на 15 хвилин, потім промийте шампунем. Якщо хочете, щоб засіб подіяло ще сильніше, накрийте голову рушником.
{LikeAndRead}

5.

Рідше застосовуйте інструменти для укладання, які використовують високу температуру. Розпрямлюючі прасування, термобигуди і щипці для завивки слід використовувати не частіше трьох разів на тиждень. Чи не начесиваете волосся і фарбуйте волосся або робіть перманентну хімічну укладку тільки у випадку, якщо це вкрай необхідно.
{/LikeAndRead}