Як відновити знебарвлені волосся


Без освітлювача при освітленні і фарбуванні волосся ніяк не обійтися. Те, скільки шкоди він може завдати, залежить від стану волосся до фарбування, а також від того, наскільки тонів ви хочете їх освітлити. Освітлення волосся завжди завдає шкоди шкірі голови, через що ваші волосся можуть стати жорсткими і ламкими. Фарбоване волосся не завжди можна відновити. Якщо ви робите все можливе, але ваше волосся як і раніше в поганому стані, краще вчасно проконсультуватися з професійним стилістом. Відновлення фарбованого волосся полягає в щадному догляді за ними.

Рекомендації

1.


Рідше мийте голову шампунем. Якщо хочете відновити прояснені волосся, доведеться відмовитися від щоденного миття голови. Коли ви миєте волосся шампунем, ви не тільки очищаєте волосся, але і змиваєте з волосся шкірне сало та інші секрети. Шкірне сало та інші секрети є натуральними зволожувачами. Якщо ваше волосся схильні до жирності, то в ті дні, коли не миєте волосся, наносите на них сухий шампунь.

2.


Ретельно доглядайте за волоссям один або кілька разів на тиждень. Частота догляду за волоссям залежить від того, наскільки ваші волосся цього потребують. Після миття волосся шампунем і ополіскування кондиціонером, нанесіть на них спеціальну маску. Розподіліть її по волоссю гребінцем з широкими зубцями. Нагрійте рушник у сушарці або феном для волосся. Загорніть волосся в теплий рушник. Залиште маску і теплий рушник на волоссі на 30 хвилин. Потім ретельно змийте маску.

3.

Завжди мийте голову трохи теплою чи холодною водою. Причиною сухості волосся може стати гаряча вода. А вам це зовсім не потрібно, так як ваша головна мета - це зволожити волосся. Якщо миєте волосся теплою водою, то наприкінці обов'язково сполосніть їх холодною водою. Це зміцнить шкіру голови.

4.

Після кожного миття голови наносите на волосся кондиціонер, який не потрібно змивати. Прояснені волосся часто дуже ломки і часто плутаються, а такий кондиціонер зробить їх трохи жирними, завдяки чому розчісувати волосся буде легко. Це запобіжить ламкість кінчиків волосся.
{LikeAndRead}

5.

Не піддавайте волосся впливу високих температур. Намагайтеся не використовувати фен, праску або щипці для волосся. Всі гаряче перешкоджає відновленню волосся. Якщо ви не можете укладати волосся без перерахованих приладів, відновити волосся буде практично неможливо.
{/LikeAndRead}