Як відмовитися від використання шампуню


Чи відомо вам, що таке звичне засіб гігієни, як шампунь, з'явилося зовсім недавно, а якщо бути точніше, в тридцятих роках минулого століття? Як же тоді люди обходилися без нього? Напевно, тоді теж існували засоби по догляду за волоссям. У цій статті ми познайомимо вас з одним з них. Цілком можливо, що ви знайдете прийнятним для себе його використання, тим більше що існує думка, що використання звичних нам шампунів призводить до посиленої роботи сальних залоз шкіри голови, в результаті чого волосся стає жирним набагато швидше, тому ви змушені мити їх практично щодня. Спробуйте скористатися нашими порадами, щоб звільнити себе від щоденної процедури миття волосся.

1) Використовуйте для миття волосся харчову соду. Вона здатна очистити волосся, знежирюючи їх.

2) Приготуйте розчин соди у співвідношенні 1-2 столові ложки соди на одну склянку теплої води.

3) Вилийте розчин на вологе волосся голови, нахиливши голову назад, дозволяючи розчину стекти по спині. Помасажуйте волосся, відчуєте, наскільки шовковистим вони стали.

4) Промийте волосся достатнім для цього кількістю теплої води.

5) Якщо ваше волосся вам здадуться тьмяними, ви можете обполоснути волосся водою з додаванням 1-2 столових ложок яблучного або столового оцту на склянку води.

6) Якщо ви власник нормального волосся, можете використовувати при їх миття тільки воду з додаванням оцту.

7) Поступово намагайтеся звести митті волосся до одній процедурі на тиждень. Ви побачите, що вони перестануть забруднюватися так швидко, як це було раніше.{/LikeAndRead}