Як відростити волосся


Ви коротко постриглися, про що шалено шкодуєте і хочете якомога швидше відростити волосся? Не засмучуйтеся. Короткі стрижки виглядають стильно, але, на жаль, у міру відростання волосся зачіска набуває не найкращий вигляд, тому що волосся лежать не так, як вам хотілося б.

1.


Отже, ви вирішили відростити волосся. На жаль, це не так просто і вимагає часу і певного догляду. Постарайтеся звикнути до вашого нового іміджу, до короткої стрижки. Так, це складно, я вас прекрасно розумію, тому що мені доводилося постригтися так коротко, що мене приймали за хлопця. І таке було зі мною не раз. Врахуйте, що якщо у вас коротка стрижка, особа привертає більше уваги.

Робіть виразний макіяж з акцентом на губи й очі, щоб відвернути увагу від волосся. Таким чином, ви будете виглядати привабливо і позбавитеся від відчуття незручності і збентеження.

2.


Купуйте всілякі прикраси для волосся: різнокольорові шарфики, пов'язки, обідки, яскраві заколки, невидимки, все те, що додає жіночності. Неважливо, якої довжини ваше волосся, правильно підібрані аксесуари допоможуть вам створити миловидний, ляльковий образ. І, що найважливіше, подібні прикраси відволікають увагу від волосся, а вам саме це і потрібно.

Як ви вже зрозуміли, якщо ви не можете змінити зачіску, слід вдатися до відволікаючим маневрів і перенести акцент з волосся на прикраси.

3.

Щоб відростити волосся, вам знадобляться різні доглядають кошти. Для укладання користуйтеся спреєм, гелем і мусом.

Купуйте якісні засоби. Вони не тільки відмінно фіксують зачіску, але і не склеюють волосся і не залишають слідів, схожих на лупу.

4.

Щоб в короткі терміни відростити волосся, за ними потрібен відповідний догляд і повноцінне харчування. Більше відпочивайте, уникайте стресів і прийому медикаментів, що уповільнюють ріст волосся. Робіть масаж шкіри голови. Це покращує кровообіг, внаслідок чого зростання волосся прискорюється. Якщо хочете швидко відростити волосся, обов'язково включіть у ваш раціон більше білків. Не зайвим також буде прийом мультивітамінів.

Дотримуйтесь цих порад, і результат не змусить себе довго чекати. Будьте винахідливі, не бійтеся експериментів, привносите щось нове в ваш імідж.{/LikeAndRead}