Як відростити волосся-1


Давайте визнаємо - всім нам колись робили погані стрижки. Деякі з нас зловживали засобами для укладання, перепалювали волосся або приймали ліки, що приводили до втрати волосся. Незважаючи на це, ви все ж можете відростити волосся заново, зосередившись на основних принципах догляду за волоссям.

1.


Правила та теорії, які стверджують користь води для стану шкіри, застосовні і для стану волосся. Правильний водний баланс тіла і шкіри підтримується, коли людина випиває мінімум 8 склянок води в день. Те ж стосується і волосся. Випиваючи велику кількість води, ви стимулюєте процес росту волосся. Вода прекрасне зволожує. І хоча доведеною зв'язку між споживанням води і зростанням волосся немає, при достатній зволоженості волосся стає більш сильними і менш ламким.

2.


Нехай стиліст підстригає кінчики ваших волосся кожні 6-8 тижнів. Це допоможе вам швидко відростити довге волосся.

3.

Мийте голову відповідно до типу вашого волосся. Намагайтеся не мити голову занадто часто. У багатьох шампунях міститься спирт і шкідливі сульфати, які пошкоджують волосся. Моя голову, не забувайте масажувати скальп, пробуджуючи волосяні фолікули і оздоровлюючи волосся.

4.

Сильне нагрівання і навіть розчісування можуть завдавати шкоди захисним верствам волосяного стрижня. Утримайтеся від щоденної сушіння волосся феном. Вибирайте зачіски, які не вимагають щоденного користування бигудями і утюжками.
{LikeAndRead}

5.

Вітаміни сприяють здоров'ю волосся. Для того, щоб відростити волосся, приймайте мультивітаміни.

6.

Бавовняні наволочки можуть сильно пошкодити ваше волосся, особливо якщо ви неспокійно спите. Купуйте сатинові наволочки, вони безпечніші. Шарф, намотаний на голову, або пов'язка з сатину послужать ту ж службу, що і сатиновая наволочка.
{/LikeAndRead}