Зачіски, з якими ви виглядаєте молодше


Скористайтеся цим керівництвом, щоб за допомогою простих змін в зачісці виглядати молодше і свіже. Правильно підібрана стрижка, легкі локони і м'яке фарбування, що додає волоссю сяючий відтінок, додадуть вашому вигляду свіжість і молодість.

Приховуємо недоліки особи

Старіння змушує риси обличчя розпливатися. Ніс і вуха стають більше, обличчя виглядає старше. Щоб трохи скорегувати цю проблему, можна зробити коротку ступінчасту стрижку з самої нижньої лінією волосся, закінчується на середині шиї. Правильно підібрана чубчик і потрібний обсяг допоможуть збалансувати збільшилися частини обличчя. Чим м'якше буде загальна лінія зачіски, тим краще, зупиніться на м'яких, жіночних стрижках обрамляють обличчя, так ви відволічете уваги від недоліків.

М'які кучері і хвилі

Занадто тугі кучері з безліччю вигинів лише підкреслять всі недоліки недосконалого овалу обличчя і ознаки старіння. М'яка завивка хвилями, навпаки, згладить вади і приховає недоліки, вона не утворює чітких ліній навколо особи, відповідно, не буде контрастувати з шкірою.
Ідеально пряме волосся - не кращий вибір, якщо ви хочете приховати вік: чітка лінія, також як і сильні кучері підкреслять те, що ви хотіли б приховати, так що відкладіть прасування й випрямлячі, вашій зачісці потрібен хороший стійкий обсяг і м'якість ліній.

М'які, світлі кольори.
Сивина і носогубні зморшки - це ознака старіння, але вам зовсім не обов'язково залишати все як є. Першим позивом більшості жінок буде зафарбувати сивину відтінком потаємні, але з віком наша шкіра стає тоншою і світліше, тому якщо ви виберете занадто темний відтінок, будете виглядати втомленою і змарнілим. Спробуйте пофарбувати волосся відтінком на два або три світліше вашого натурального кольору. Це додасть шкірі сяйво і зафарбує сивину. Ви будете виглядати свіжіше і румяней, оскільки шкіра відразу буде здаватися трохи темніше, так, немов ви кілька днів провели на сонці, але без шкідливих наслідків ультрафіолету.

Підказка: Після зміни зачіски обов'язково відвідайте косметолога для корекції кольору брів для нового образу.{/LikeAndRead}