Як видалити штучні нігті

Штучні нігті можна видалити безпечним і безболісним способом.

1.

Розділіть дві 8-сантиметрові смужки алюмінієвої фольги на п'ять шматочків (всього повинно вийти десять).

2. Скачайте десять шматочків вати діаметром 2 см.

3. Видаліть з нігтів весь лак.

4. Злегка відшліфуйте поверхню нігтів, щоб усунути блиск.

Як використовувати евкаліптова олія

Евкаліптова масло отримують з листя евкаліптової дерева. Воно має м'який м'ятний аромат і має корисні властивості.

1.

Від укусів комах. Нанесіть евкаліптова масло на уражені ділянки. Масло здатне знизити свербіж і біль, викликану укусами комах. Розтерши шкіру евкаліптовим маслом, ви отримаєте натуральний засіб для відлякування комах.

Як зробити антицелюлітний масаж

Всі ми знаємо, що таке целюліт. Багатьом це відомо не з чуток. На носі пляжного сезону ця проблема як ніколи актуальна. Вибираючи новий купальник, ви теж виявили у себе дану проблему? Як професійний масажист, я постійно стикаюся з целюлітом у жінок. Я поділюся з вами деякими специфічними техніками самомасажу, за допомогою яких ви зможете значно зменшити целюліт в області стегон і сідниць.

Як зробити ароматичні палички

Уявіть, що ваш будинок наповнений чуттєвим, прекрасним ароматом. На щастя, це можна здійснити, зробивши своїми руками ароматичні палички. Ви зможете розслабитися і насолоджуватися приємними запахами. Крім того, завдяки ароматичним паличкам у вашому будинку буде панувати чарівна атмосфера. Експериментуйте з різними смолами, деревами і травами, щоб створити запах, відповідний саме вам.

Як зробити масаж спини

Ніщо не розслабляє краще, ніж хороший масаж спини. У масажу є багато плюсів. Полегшення стресу, стимуляція і розслаблення м'язів, загальне розслаблення - ось для чого роблять масаж. Уміння робити хороший масаж може виявитися неймовірно корисною навичкою. Нижче дається кілька порад, як зробити хороший масаж спини.