Повертаємо блиск прикрасам

Вироби з срібла, міді, латуні, а також інших металів, що відрізняються невисокою хімічною активністю, мають властивість тьмяніти і темніти. І хоча багато хімічні препарати можуть усунути потемніння, вони при цьому зменшують товщину шару металу і дуже погано впливають на шкіру рук. Спробуйте повернути прикрасам колишній блиск одним з перерахованих способів, використовуючи засоби, які є в кожному будинку.

Способи зав'язування шарфа

Коли холодно, ви носите шарф; ви знаєте кілька способів його зав'язати, щоб було тепло, зручно і підходило вам по стилю. Зазвичай шарф виглядає так: чи не дуже широкий і довгий, але така форма допомагає добре боротися з холодом. Кілька наших підказок дозволять вам поекспериментувати зі стилем і одночасно захистити шию і голову від морозу.

Що чоловіки вважають найсексуальнішим

Довге, розпущене волосся, блискучі або ж, навпаки, млосні, затуманені очі, коротке або обтягуючі сукні - ось те, що чоловіки знаходять сексуальними.

Жінки! Не бійтеся висловлювати себе!

1.

Фарбуйте нігті на ногах червоним лаком. Пані, не нехтуйте педикюром. Доглянуті пальчики на ногах - це необхідна умова, особливо влітку, коли вони визирають із туфель і босоніжок.

Як і з чим краще носити спідницю

Якщо ви хочете трохи урізноманітнити свій гардероб, то прикупите пару спідниць. Спідниця - дуже жіночна і модна альтернатива брюк. У спідниці дуже зручно, і її легко носити. Спідниця - це прекрасна одяг, як для повсякденного життя, так і для особливих випадків.

1.

Ви можете підкреслити свій стиль, одягнувши спідницю-олівець з блузкою, курткою чи блейзером.

Як бути чарівною

Ви можете стати привабливою, якщо будете постійно докладати до цього зусиль, стежити за собою. Для того, щоб зберігати сяючий вигляд, потрібно приділяти увагу особистій гігієні, здоров'ю, зовнішності, стилю та настрою. Дотримуйтесь наших порад, і незабаром ви будете чарівні.

1.

Приділяйте увагу особистій гігієні.