Повертаємо блиск прикрасам


Вироби з срібла, міді, латуні, а також інших металів, що відрізняються невисокою хімічною активністю, мають властивість тьмяніти і темніти. І хоча багато хімічні препарати можуть усунути потемніння, вони при цьому зменшують товщину шару металу і дуже погано впливають на шкіру рук. Спробуйте повернути прикрасам колишній блиск одним з перерахованих способів, використовуючи засоби, які є в кожному будинку.

1.


Харчова сода
Візьміть глибокий посуд і вистелити її алюмінієвою фольгою. Потім покладіть прикраса так, щоб якомога більша частина його поверхні стосувалася фольги. В окремій каструлі закип'ятіть 1 літр води. Як тільки вода почне кипіти, зняти її з вогню і додайте в неї 4 столові ложки соди. Але додавати слід не всі відразу, а по 1 чайній ложечці, щоб рідина не пінилась і не розбризкувалася. Отриманий розчин відразу ж вилийте в ємність з виробом так, щоб покрити його повністю. Тримайте прикраса у воді до тих пір, поки блиск не повернеться.

2.


Оцет
Змішайте в мисці 2 чайні ложки солі і півсклянки оцту.
Помістіть ювелірний виріб в цю суміш так, щоб рідина повністю його покривала, і тримайте там до тих пір, поки блиск не повернеться. Потім добре промийте прикрасу теплою водою і дайте йому висохнути (якщо промиєте погано, може з'явитися зеленуватий відтінок).

3.

Лимонний сік
Вичавіть сік лимона в миску. Занурте прикраса у сік так, щоб покрити соком всю його поверхню. Дочекайтеся, поки потемніння повністю не зникне. Добре промийте прикрасу теплою водою і дайте йому висохнути.
{/LikeAndRead}