Як бути чарівною


Ви можете стати привабливою, якщо будете постійно докладати до цього зусиль, стежити за собою. Для того, щоб зберігати сяючий вигляд, потрібно приділяти увагу особистій гігієні, здоров'ю, зовнішності, стилю та настрою. Дотримуйтесь наших порад, і незабаром ви будете чарівні.

1.


Приділяйте увагу особистій гігієні. Сяяти чистотою - значить зберігати чистоту шкіри, мити волосся, використовувати кондиціонер, чистити зуби, видаляти рослинність на тілі, робити манікюр і педикюр.

2.


Слідкуйте за здоров'ям. Коли ви прекрасно себе почуваєте, ваша внутрішня богиня сяє у всій своїй красі. Правильно харчуйтеся. Їжте багато овочів, білків, молочних продуктів, фруктів, з поміркованістю вживайте вуглеводи і пийте воду. Регулярно займайтеся фітнесом.

3.

Нехай ваша усмішка буде яскравою, чудовою. Люди одразу помічають посмішку. Вибілювати зуби, щоб вони сяяли білизною.

4.

Для краси важливий сон. Вісім годин - рекомендований час сну для дорослих.
{LikeAndRead}

5.

Слідкуйте за модою в укладанні для волосся і макіяжі. Гортайте журнали, читайте поради, присвячені косметиці та зачіскам. Можете податися до найближчого салону краси, щоб укласти волосся і зробити макіяж. Дізнайтеся у професійного стиліста, що вам найбільше підходить.

6.

Носіть гарний одяг, що підкреслює ваші достоїнства. Щоб виглядати шикарно, важливо носити речі, які добре на вас сидять і вигідно відтіняють ваші форми. Зробіть вибір на користь класики. Наприклад, темні широкі джинси з класичної джинсової тканини, зшиті по фігурі жакети та сорочки на гудзиках йдуть практично всім.

7.

Будьте гарні і зсередини. Доброта, дбайливість, оптимізм можуть зробити навіть людини з пересічною зовнішністю дуже привабливим. Будьте делікатні, ввічливі і поважайте оточуючих.
{/LikeAndRead}