Як вибирати перли


Перлове прикраса, класичне або незвичайне, завжди відмінне придбання. За допомогою нього можна пом'якшити строгість ділового костюма або додати елегантності вечірньої сукні. Ось поради, як вибрати перли.

1.


Передніми зубами злегка погризіть перли. Справжній перли має нерівну структуру, в той час як штучний дуже гладкий. Не бійтеся при цьому виглядати нерозумно - це стандартна процедура на визначення автентичності, яку на ваше прохання дозволить будь-який продавець.

2.


Уважно огляньте і поторкайте перли. Бездоганний перли без єдиної вади, також як і той, який незвично блищить, коли ви перекочувати його в руці, швидше за все несправжній.

3.

Розгляньте перли під лупою, збільшується не менше, ніж в 10 разів. Штучні перли матиме гранульовану структуру.

Ще кілька рекомендацій

1.

Визначтеся, який перли ви хочете придбати: справжній, вирощений або повністю штучний. Пам'ятайте, що штучні перли коштує дуже дешево, справжні перли практично неможливо знайти в магазинах, і він не такої високої якості, як вирощений.

2.

Виберіть, якої форми буде ваш перли: круглий, симетричний або химерної форми, нестандартний. Круглий перли найдорожчий. Якщо обираєте симетричний перли, наприклад, у формі краплі, простежте, щоб перлини були однакові.

3.

Якого розміру перли ви хочете? Розмір головним чином впливає на ціну. Чим більше перли, тим він дорожчий.

4.

Виберіть між намистом із двох рядів маленького перлів (економний варіант) і ниткою великих перлів (дорожчий варіант).
{LikeAndRead}

5.

Покладіть перли на добре освітлювану, гладку білу поверхню, щоб уважно оглянути його.

6.

Розгляньте кожну перлину з точки зору блиску. Блискучий перли має блискучу поверхню, великий контраст між освітленими і неосвітленими ділянками, а також відмінно відображає світло. Не купуйте перли, схожий на тьмяні, каламутні білі кульки.

7.

Знайдіть у перлах прозоро-блакитний колір. Якщо перли переливається райдужними квітами, це говорить про його найвищій якості.

8.

Виберіть колір перлів. Він може бути білим, жовтим, чорним, сірим. Є багато інших квітів. Уточніть, натуральний чи це колір, або перли пофарбований. Пофарбований перли більш дешевий. Натуральні перли незвичайних квітів дуже дорогий.

9.

Вивчіть Нацвіт перлів - відтінок, що переглядається після головного кольору. Рожеві відтінки дорожчі, зелені та блакитні - дешевше.

10.

Перевірте акуратність перлів, оцінюючи навіть найменші дефекти поверхні: щербини, тріщини, відколи або плями.

11.

Покрутіть перли в руці, щоб розглянути його з усіх сторін. Колір, форма, гладкість і блиск - все може змінюватися під різними кутами. Покрутіть нитку перлів на гладкій поверхні, перевірте, чи правильна у нього округла форма. Перли правильної форми крутиться більш плавно і рівно.
{/LikeAndRead}