Як візуально збільшити груди


Ви постійно чуєте, що не варто зациклюватися на розмірі грудей, що краса знаходиться всередині ... але потім тоді ваш хлопець весь вечір вирячився в чиєсь глибоке декольте так, наче там захований мільйон доларів? Якщо ви хочете зміцнити впевненість у собі, гармонізувати ваші стосунки, або просто збільшити вашу привабливість для протилежної статі без особливої праці, то читайте далі ...

1.


Вигідно підкреслити достоїнства вашої фігури допомагає одяг правильного крою і пропорцій, що створює правильний оптичний ефект. Всі занадто мішкуваті речі тільки приховують ваші достоїнства ... занадто обтягуючий одяг виглядає дешево, що викликає і змушує вас здаватися більшими, ніж ви є насправді. Підберіть блузу, вільно облягає тіло, не надто вузьку, щоб вам не довелося її поправляти і осмикувати кожні десять хвилин.

2.


За допомогою тканин певної текстури можна збільшити обсяг. Спробуйте ангорську шерсть. А ще краще, приміряйте сорочку з вертикальними смужками. Такий малюнок візуально збільшує кожен вигин.

3.

Глибоке декольте підкреслить улоговинку грудей, особливо ефектно це буде виглядати, якщо ви надягнете бюстгальтер з ефектом пуш-ап. Серії подібних бюстгальтерів є у багатьох виробників.

4.

Бюстгальтер з чашечками з наповнювачем (наприклад, з водою) радикально змінить вашу зовнішність. Але будьте обережні, щоб вам не довелося червоніти, коли ваш приятель виявить, що в бюстгальтері вода. Крім того, деякі жінки вважають, що носіння такого бюстгальтера зорово їх повнить, тому експериментуйте!
{LikeAndRead}

5.

Який би бюстгальтер ви не вибрали, вам слід максимально затягнути лямки, це підніме чашечки і додасть вам юний і завзятий вигляд.

6.

Якщо ви надягнете намисто з чарівною підвіскою над улоговинкою, ви, тим самим, привернете увагу до області грудей.

7.

У вечірній час ви можете дозволити собі вийти в світ з більш глибоким і окресленим декольте. Так само, як на обличчі макіяж може підкреслити достоїнства вашої грудей. Візьміть трохи автозагара і легкими рухами нанесіть його в улоговинку грудей, щоб підкреслити її. Потім візьміть косметичний засіб, наприклад, пудру, з ефектом сяйва і нанесіть її на лінію декольте. Використовуйте зовсім небагато засоби і гарненько його розтушуйте. Адже ви ж хочете, щоб це виглядало природно!

8.

Нарешті, ваша постава сильно впливає на форму ваших грудей. Стійте прямо, не сутультеся, підтягніть живіт і висуньте груди вперед.

9.

Багато жінок виявили, що їх груди стали повніше під час прийому протизаплідних таблеток, через підвищення рівня гормонів в організмі. На жаль, ви можете виявити, що в доповненні до цього набрали зайву вагу.
{/LikeAndRead}