Як відрізнити справжню взуття від підробки


Покупка взуття від відомого дизайнера - це завжди дуже хвилююча подія доти, поки ви не виявите, що насправді придбали підробку. Тепер ви зліться, що витратили багато грошей на підробку, і турбуєтеся, що хтось може подумати, що ви намагалися видати фальшивку за справжню річ. До того, як ви зберетеся щось купувати, дізнайтеся як відрізнити підроблені туфлі від справжніх.

1.


Почніть з того, що уважно вивчіть назва бренду. Люди, які виробляють підробки, знають, що людське око може обдурити. Коли ви дивитеся на взуття, вам може здатися, що там написано «Manolo Blahnik», хоча насправді одна з літер «O» в слові Manolo замінена на «A».

2.


Уважно ознайомтеся з різними логотипами. Логотип досить легко змінити, і при незнанні ви не зможете відрізнити справжній логотип від підробленого. Дуже часто таке відбувається з кросівками. Дізнайтеся, як насправді виглядає «галочка» фірми Nike до того, як ви зберетеся купити пару кросівок на розі вулиці. Якщо ця «галочка» ширше, можливо, ви натрапили на підробку.

3.

З'ясуйте, де взуття була зроблена. Часто трапляється, що виробники підробок забувають прибрати бирку із взуття. Якщо вас запевняють, що ці туфлі зроблені у Франції, а бирка говорить «Зроблено в Китаї», то таке взуття купувати не слід.

4.

Зверніть особливу увагу на шов на внутрішній частині взуття. При виготовленні цієї взуття виробники переконаються, що шви симетричні. У підробки часто не вистачає швів або вони розташовані нерівно. Придивіться також до кольору шва. Якщо колір не співпадає з будь-яким кольором, присутнім на взутті, то перед вами також підробка.
{LikeAndRead}

5.

Вивчіть моделі туфель або кросівок до початку покупки. Особливо хитрі особистості виставляють дизайнерське ім'я і логотип на взуття з магазинів «Все по 300 рублів». Найнадійніший спосіб дізнатися справжні моделі - це журнали, офіційні сайти і магазини. Запам'ятайте колірні варіації і місце розташування логотипу на справжній взуття, тим самим уникнувши покупки на сумнівних сайтах, магазинах або у приватних продавців.

6.

Перевірте взуття усіма можливими способами. Очевидно, що це не вийде зробити, якщо ви купуєте товар через інтернет. Якщо ви купуєте взуття на вулиці, завжди спочатку приміряйте взуття і відчуйте, чи зручно вам в ній. У підробці ноги будуть почувати себе некомфортно, що є основною відмінністю від справжньої взуття. Це відбувається тому, що тканина, з якої зроблена фальшива взуття, не така хороша і якісна, як у справжніх виробників.
{/LikeAndRead}