Як відрізнити справжню сумочку від Gucci


Gucci, Louis Vuitton, Prada. Ваша дизайнерська сумочка справжня чи підробка? З'ясувати це можна кількома способами. Якщо ви купуєте сумочку у вуличного продавця, то напевно отримаєте підробку. Інша справа, якщо ви прийдете у великий магазин, що торгує відомими брендами. Щоб визначити підробку, вам необхідно знати, де шукати серійний номер і як оцінювати якість прошивки. З цієї статті ви дізнаєтеся, як зрозуміти що у вас в руках - спритна імітація чи оригінальна дизайнерська сумка.

1.


У всіх сумочок Gucci шкіра ретельно підрізала, особливо добре це помітно на внутрішньому кишеньці з блискавкою. Стібки однакової довжини на всіх швах. У сумочки Gucci вкладається картка з написом «controllato card», що по-італійськи означає «перевірено». Це елемент системи контролю якості, яку фірма використовує для захисту від підробок.

2.


Зверніть увагу на зміст і розташування контрольної картки. На справжній картці вгорі в центрі на темно-сірому тлі заголовними літерами написано «GUCCI». Під цим написом, також по центру, ви знайдете слово «controllato», написаної літерами поменше. Ще одна важлива деталь - внизу ви побачите цифри 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0. Так можна відрізнити справжню картку від імітації.

3.

Прекрасний спосіб відрізнити підробку від справжньої фірмової речі - це розглянути чохол, який ви отримаєте разом з сумкою. Торговий дім Gucci виробляє чохли двох видів. Обидва затягуються на шнурок. Чохол першого виду має логотип GG, на якому друга G розташована догори ногами. На підробленому буде ярлик з написом «GUCCI» і «Зроблено в Італії» (made in Italy). На чохлі другого виду, спереду ви побачите золотий напис «GUCCI». На імітації це слово буде написано чорними літерами, під ним буде напис «Зроблено в Італії».

4.

Останнім важливим відзнакою оригіналу від підробки є індивідуальний номер, унікальний для кожного виробу. Шкіряний ярличок з номером можна знайти всередині сумки, під внутрішньою кишенькою на блискавці, якщо такий є. Якщо такого кишеньки немає, ярлик буде пришитий на його місці. У верхній частині ярлика ви побачите велику літеру R у колі, і слова «GUCCI» і «Зроблено в Італії». Ярлик зроблений зі шкіри, а серійний номер (від 4 до 6 цифр) на ньому надрукований. Враховуйте також, що блискавки фірми GUCCI завжди туго відкриваються і закриваються. Тепер ідіть додому, візьміть сумочку GUCCI і переконайтеся, що у вас оригінальний виріб. Я щиро сподіваюся, що ви не попалися на вудку шахраїв.
{/LikeAndRead}