Способи зав'язування шарфа


Коли холодно, ви носите шарф; ви знаєте кілька способів його зав'язати, щоб було тепло, зручно і підходило вам по стилю. Зазвичай шарф виглядає так: чи не дуже широкий і довгий, але така форма допомагає добре боротися з холодом. Кілька наших підказок дозволять вам поекспериментувати зі стилем і одночасно захистити шию і голову від морозу.

1.


Для самого простого способу знадобитися шарф довгий і неширокий. Зігніть шарф навпіл. Накиньте на шию ззаду таким чином, щоб згин звисав праворуч, а обидва кінці - зліва. Тепер протягніть обидва кінці в вийшла на згині петлю і затягніть навколо шиї, відрегулюйте щільність вузла так, щоб було не туго.

2.


Шарф з тканини можна пов'язати так. Візьміть його і обгорніть шию спереду так, щоб обидва кінці виявилися на спині. Потім перехрестіть кінці ззаду і спустіть їх вперед. Тепер їх можна зав'язати у вузол або накинути один край на протилежне плече, або так і залишити звисаючими вільно.

3.

Щоб створити ілюзію багатошаровості та обсягу на шиї, скористайтеся вузьким і довгим шарфом. Накиньте шарф на шию, переконайтеся, що обидва кінці однакові за довжиною. Візьміться за правий кінець, підведіть його під лівим і один раз обгорніть ним лівий кінець. Такий же маневр виконайте з лівим кінцем в протилежну сторону. Вийшов джгут. Тепер візьміться за кінець джгута і обгорніть ним шию зліва направо так, щоб кінець виявився на шиї ззаду, зав'яжіть його вузлом. Так створюється образ подвійного крученого шарфа, щільно охоплює шию і з вузликом ззаду.

4.

Шарф середньої довжини прямокутної форми, виготовлений з бавовни або кашеміру, можна зав'язати в класичному стилі - краваткового вузлом. Накиньте шарф на шию, вирівняйте кінці. Візьміться за правий кінець, підведіть його під лівий, підніміть і пропустіть в петлю зверху вниз, вирівняйте кінці по довжині. Вузол може бути трохи ослаблений, а шарф, зав'язаний таким способом, можна носити як на дружні вечірки, так і офіційні заходи.
{LikeAndRead}

5.

Для створення сучасного образу в урбаністичному стилі, де поєднується мода і функціональність, знадобиться великий квадратний або трикутний шарф з геометричним малюнком або бахромою на кінцях. Отже, наша основа - трикутник. Беремося за 2 кута, третій дивиться вниз. Схрещуємо 2 кута ззаду і спускаємо кінці вперед, вони необов'язково повинні бути однієї довжини. Розпряміть кінці і бахрому.

6.

А ось спосіб захистити не тільки шию, але і голову. Краще використовувати бавовняний або шовковий шарф квадратної форми. Складіть шарф або косинку трикутником і накиньте на голову. Схрестіть кінці під підборіддям і перекиньте їх через плечі на спину, зв'яжіть кінці або залиште їх вільно звисати. Класичний і елегантний головний убір у голлівудському стилі готовий.
{/LikeAndRead}