Що чоловіки вважають найсексуальнішим


Довге, розпущене волосся, блискучі або ж, навпаки, млосні, затуманені очі, коротке або обтягуючі сукні - ось те, що чоловіки знаходять сексуальними.

Жінки! Не бійтеся висловлювати себе!

1.


Фарбуйте нігті на ногах червоним лаком. Пані, не нехтуйте педикюром. Доглянуті пальчики на ногах - це необхідна умова, особливо влітку, коли вони визирають із туфель і босоніжок.

2.


Намагайтеся розсмішити чоловіка. Коли ви обидва смієтеся, це сильно вас зближує. Так що смійтеся досхочу! Сміх не тільки об'єднує вас, він ще й сексуальний.

3.

Темні очі. Поколдую з тінями і покажіть йому свою темну сторону.

4.

Лягайте в ліжко в трусиках і майці. А може, залишити одні трусики і розтріпати волосся? Ну, хіба це не збуджує! Будете виглядати природно і не програєте.
{LikeAndRead}

5.

Купуйте чоловікові троянди. Жінка дарує квіти чоловікові - це так романтично! Хто сказав, що дарувати квіти можуть тільки чоловіки? Він поставить їх у вазу і щоразу при погляді на них буде згадувати вас. Це теж сексуально.

6.

Проявляйте ініціативу в сексі. Що ще можна назвати сексуальним, якщо не винахідливу коханку? Це природна частина гри, так що не соромтеся!

7.

Візьміть на озброєння ще дещо: підніміть волосся вгору, щоб показати шию. Це дуже сексуально, до того ж демонструє обриси голови і обличчя.
{/LikeAndRead}