Робимо педикюр будинку

Саме на наші ноги доводиться найбільше навантаження протягом дня. Туфлі з високими підборами, вузькі чоботи або спортивне взуття - ноги постійно трудяться, несуть на собі наш вага і, безумовно, заслуговують дбайливого до них відношення. Чисті, доглянуті ноги зі здоровими нігтями виглядають красиво в будь-якого взуття.

Як боротися з розтяжками

Розтяжки - результат вагітності, швидкого набору або скидання ваги, зустрічаються як у чоловіків, так і у жінок. Розтяжки не приносять ніякого фізичного дискомфорту, просто багато людей соромляться цього і вважають недоліком. Проте є декілька інструкцій, за допомогою яких можна з ними боротися.

1.

Мийте тіло спеціальними рослинними губками з люфи, вони одночасно з процедурою миття забезпечують хороший масаж і стимулюють циркуляцію крові.

Як бути оригінальним

Отже, ви втомилися слідувати тому стилю, який миготить на екранах і афішах. Ви хочете, щоб на вас перестали клеїти ярлики на кшталт «спортсмен», «неформал», «ботанік» або будь що інше. Дуже просто виробити свій власний стиль і бути самим собою. У нашій статті ви знайдете способи бути оригінальним.

Як бути привабливим

У привабливості є один нюанс. Якщо ви запитаєте двадцять людей про те, що вони знаходять привабливим, то отримаєте двадцять різних відповідей. У цій статті я хочу пояснити вам, що невідпорність - це не анорексія і не модельні параметри. Ми поговоримо про інше. Вам треба зрозуміти, в чому унікальні саме ви.

Як бути сексуальною

Щоб бути сексуальною, необхідно, в першу чергу, відчувати внутрішній комфорт. Ця стаття для тих жінок, які перебувають у пошуках любові. Ми часто подумки малюємо собі образ «сексуальної» жінки і нам здається, що ми ніколи не підійдемо до придуманого нами жорсткому стандарту. Добре, давайте подумаємо ось про що!