Як боротися з розтяжками


Розтяжки - результат вагітності, швидкого набору або скидання ваги, зустрічаються як у чоловіків, так і у жінок. Розтяжки не приносять ніякого фізичного дискомфорту, просто багато людей соромляться цього і вважають недоліком. Проте є декілька інструкцій, за допомогою яких можна з ними боротися.

1.


Мийте тіло спеціальними рослинними губками з люфи, вони одночасно з процедурою миття забезпечують хороший масаж і стимулюють циркуляцію крові.

2.


Втирайте масажними рухами кокосове масло в розтяжки.

3.

Використовуйте масло з вітаміном Е (втирайте в розтяжки після душу).

4.

Проконсультуйтеся у свого лікаря з приводу використання крему "Третиноїн", який відпускається тільки за рецептом.
{LikeAndRead}

5.

Вживайте їжу з вітамінами A, E і C або аналогічні добавки до вашого звичайного раціону. Пам'ятайте, що вагітним жінкам не варто приймати більше ніж 8 мг вітаміну А.

6.

Також введіть в раціон продукти або харчові добавки з високим вмістом цинку (він дуже корисний для шкіри) і кремнію, такі як буряк, бурий рис, болгарський перець, соєві боби, свіжі зелені овочі і злаки. Вони сприяють формуванню колагену, - основи сполучної тканини організму, що забезпечує її міцність і еластичність.

7.

Додайте в раціон продукти з вмістом незамінних жирних кислот, які беруть участь в будові стінок клітин. Незамінні жирні кислоти містяться в багатьох овочевих культурах, в рослинному маслі і в риб'ячому жирі.{/LikeAndRead}