Як бути оригінальним


Отже, ви втомилися слідувати тому стилю, який миготить на екранах і афішах. Ви хочете, щоб на вас перестали клеїти ярлики на кшталт «спортсмен», «неформал», «ботанік» або будь що інше. Дуже просто виробити свій власний стиль і бути самим собою. У нашій статті ви знайдете способи бути оригінальним.

1.


Будьте собою і не бійтеся показувати, що ви індивідуальні. Якщо ви нормальний хлопець, якому просто подобається фарбувати нігті блакитним лаком, так і робіть! Єдина людина, якій має бути до цього справа, - це ви, а не хтось інший. Яка різниця, хто що говорить? Кому є до цього діло? Тільки ваша власна думка має значення, пам'ятайте про це.

2.


Купуйте тільки той одяг і ті речі, які вам хочеться носити. Якщо вам не потрібен Айпод або Айфон, то й не потрібно їх купувати. Навіщо наслідувати моду, яка зміниться вже через два тижні?

3.

Не потрібно боятися пробувати щось нове і відрізняється від того, до чого всі звикли. Займіться їздою верхи, лижами, запишіться на курси для парашутистів. Робіть те, що вам подобається, до чого вас тягне.

4.

Пливіть проти течії. Якщо всі носять одяг у військовому стилі, купіть джинси. Не слідуйте ні за ким, будьте лідером самі!
{/LikeAndRead}