Як бути привабливим


У привабливості є один нюанс. Якщо ви запитаєте двадцять людей про те, що вони знаходять привабливим, то отримаєте двадцять різних відповідей. У цій статті я хочу пояснити вам, що невідпорність - це не анорексія і не модельні параметри. Ми поговоримо про інше. Вам треба зрозуміти, в чому унікальні саме ви. Продемонструйте всім незвичайні, яскраві, що запам'ятовуються риси вашої особистості. І люди знайдуть вас невідпорним.

1.


Живіть яскраво. Якщо ви будете прагнути до максимального самовираження, то зможете використовувати підвертаються можливості. Не звертайте уваги на негативізм і сумніви оточуючих. Знаходитесь в теперішньому моменті. Чи не жалкуйте про минуле і не бійтеся майбутнього.

2.


Поборіть сумніви і негатив. Якщо ви не будете надмірно критикувати себе і мучитися через зроблених помилок, ви станете привабливішими. Поставтеся до своїх невдач, як до досвіду, з якого можна винести урок. І йдіть вперед. Знайте, що в вас багато хорошого. І у вас є право на те, щоб вас любили і дорожили вами.

3.

Говорите те, що думаєте. Ви чарівні, коли усвідомлюєте, що ваші почуття і думки представляють важливість для оточуючих. Вільно виражаючи їх, ви дозволяєте та іншим побачити їх цінність.

4.

Будьте активні. Прокинулися? Зробіть зарядку або зробите пробіжку. Вправи не тільки тримають вас у тонусі (ми не ведемо зараз мова про зовнішню привабливість). Вони покращують ваш обмін речовин, допомагають поліпшити серцеву діяльність, запобігають раку, уповільнюють старіння і зберігають гарний настрій.
{LikeAndRead}

5.

Прислухайтеся до потреб і бажань оточуючих. Якщо ви за участю ставитеся до життя інших людей, щиро зацікавлені в них, ви привабливі. Багато будуть бажати перебувати поруч з вами, тому що ви великодушний і розуміюча людина. Як кажуть, люди запам'ятовують не те, що ви говорили, а те, які ви у них викликали почуття.

6.

Пишаєтеся своєю зовнішністю. Якщо вам самим буде подобатися, як ви виглядаєте, іншим теж буде приємно знаходитися поряд з вами. Зовсім не обов'язково носити виключно дорогий одяг або витрачати багато грошей на косметику. Досить приділяти увагу одягу, макіяжу (якщо ви жінка), дотримуватися правил особистої гігієни. Це дозволить оточуючим зрозуміти, що у вас є почуття власної гідності.

7.


Будьте цікаві. Любіть знання. Це зробить вас цікавіше. Говорити з вами буде захоплююче. Є люди, які намагаються нав'язувати свою точку зору. Але краще, якщо у вас відкритий розум і хороші пізнання. У цьому випадку люди зрозуміють, що ви здатні оцінити та ідеї співрозмовника.

8.

Дбайте про своє тіло. Ваше тіло - це храм. Нехай це кліше. Але здоров'я як би оточує сяючою аурою. Якщо ви любите своє тіло, це помітно. Правильно харчуйтеся, держите своє тіло в чистоті. Захищайте шкіру від сонця. Не купуйте продукти або косметику, в яких занадто багато хімікатів.
Повірте, доклавши певних зусиль, ви станете чарівні!
{/LikeAndRead}