Як бути сексуальною


Щоб бути сексуальною, необхідно, в першу чергу, відчувати внутрішній комфорт. Ця стаття для тих жінок, які перебувають у пошуках любові. Ми часто подумки малюємо собі образ «сексуальної» жінки і нам здається, що ми ніколи не підійдемо до придуманого нами жорсткому стандарту. Добре, давайте подумаємо ось про що! Сексуальність підходить до будь розмірами, формою, кольором, віком та громадському статусу.

1.


Перше, що пропонує сексуальна жінка - це свою індивідуальність. Що може бути прекрасніше жінки, яка знає про те, хто вона і це для неї істина. Багато жінок думають про те, що якщо вони не можуть роздобути хлопця, який їм подобається, значить, вони несексуальні. Це абсолютна нісенітниця!

Моя найкраща подруга відчуває, що якщо в кімнаті знаходиться двадцять хлопців і вона не подобається відразу всім двадцяти, значить, вона програла битву. Одного разу я сказала їй: «Ти красива, чарівна і розумна жінка. Але так само, як ти віддаєш перевагу певні типи чоловіків, так і чоловікам подобається певний тип жінок. Не всі чоловіки на планеті пускають слинки по Анджеліні Джолі, є ті, яким більше подобається тип Дженніфер Еністон. Просто з цим доведеться змиритися. З тих пір вона ставиться до всього по-іншому.

Отже, підіб'ємо підсумок: знайте, хто ви є і який стиль працює для вас!

2.


Наступний крок, який слід рука об руку з кроком номер один - будьте захоплюється натурою. Немає нічого сексуальніше, коли жінка пристрасно чим-небудь захоплена і їй хочеться кричати про це. Не має значення, що це - спорт, релігія, природа, машини - просто знайдіть те, що вам дуже сильно подобається.

Якщо в розмові з хлопцем, з яким ви тільки що зустрілися, ви запитаєте його, чим він захоплюється, йому сподобається бути центром уваги, а слово «захоплення» звучить набагато краще питання «Чим ти займаєшся?» Або що-небудь таке ж таки не ефективне в цьому дусі. Коли ж він запитає про це вас, будьте впевнені в собі і розкажіть йому все про ті речі, які вас пристрасно захоплюють, навіть якщо вам може здатися, що він не погодитися з ними (релігія, група активістів і т.д.) Ви ніколи не пошкодуєте про те, що залишаєтеся вірні собі - якщо чоловік не згоден з тим, чим ви займаєтеся і не захоче навіть дружити, набагато краще позбутися від нього, ніж змінити себе. Дотримуватися своїх переконань це - сексуально!

3.

Одяг - це важлива тема, коли мова йде про визначення сексуальності. Якщо б ви подумали про сексуальність прямо зараз, згадали б ви про модель з каталогу нижньої білизни, з прекрасними волоссям і оголеним верхом? Я знаю безліч жінок, які б згадали саме про неї. І я стверджую, що це повна нісенітниця. Сексуальність існує незалежно від того, яку форму тіла, колір і розмір дав вам Бог. Повірте!

Кожна жінка, незалежно від того, наскільки вона задоволена чи не задоволена своїм тілом, має, принаймні, кілька варіантів одягу, надівши які, вона відчуває себе чарівно. Ось він, ключ: і не важливо, що ваша найсексуальніша одяг - це спідниця-олівець, яку ви одягаєте і яка підкреслює ваші вигини і відкриває ваші сильні литкові м'язи. Якщо це єдина форма одягу, яка вам йде - використовуйте її, навіть якщо ви збираєтеся на вечірку! Я знаю багато людей, які не носять робочий одяг, яка їм йде, поза роботою, хіба що відправляться повечеряти куди-небудь відразу після роботи. Але так не повинно бути!

4.

Те ж саме стосується і аксесуарів. Якщо ви відчуваєте себе на мільйон доларів, коли одягаєте свою фетровий капелюх або той бере, який ви купили в Парижі - надягайте їх! Це може бути не тільки чудовою темою для початку розмови про ваші захоплення, але також крок до того, щоб виглядати чудово!

Я знаю, про що ви зараз думаєте. Ви одягаєте цей капелюх тільки коли ви вдома одна і співаєте перед дзеркалом. Не має значення, що ваші друзі ніколи не бачили вас раніше в цій капелюсі і не зрозуміють, навіщо ви надягли капелюх - просто надягніть її! Вони будуть аплодувати вашої здатності до авантюр, дорога!
{LikeAndRead}

5.

Останнє, але не менш важливе - вибирайте для спілкування тільки позитивних, які піднімають настрій людей - а не тих, хто змушує вас плакати! Відчути себе принцесою набагато простіше, коли позитивні флюїди виходять від хороших друзів, тому переконайтеся, що відьми залишилися далеко!{/LikeAndRead}