Як в домашніх умовах надати форму широким бровам


1. Щіточкою для брів розчешіть брови догори. Визначте ваш природний вигин брів: прикладіть олівець для брів до носа, тримаючи його вертикально. Тут повинна починатися ваша брову. Запам'ятайте його (або, якщо треба, відзначте олівцем).

2. Злегка, приблизно на 30 градусів, нахиліть олівець від носа до брови. Це буде верх бровной дуги. Запам'ятайте це місце (або, якщо треба, відзначте олівцем).

3.


На 60 градусів нахиліть олівець від носа до брови. Це буде закінчення лінії брови. У деяких людей брови набагато коротше, і тому цю частину брови зазвичай домальовують косметичним олівцем.

4.


Подивіться в збільшує дзеркало. Візьміть пінцет і починайте вищипувати волоски вздовж нижньої лінії брови, КОЖЕН ОКРЕМО (Не пучками). Так ваша брову буде чітко окреслена.
{LikeAndRead}

5.

Після цього починайте вискубувати брову зверху. Ширина брови може бути різною, все залежить від природного вигину брови, але найкраще вашу красу підкреслять лінії шириною в половину нігтя великого пальця руки. Не перестарайтеся і не вискубайте занадто багато. Якщо, незважаючи на ваші зусилля, брови виглядають не дуже, можливо, причина криється в різній довжині волосків брови. Щоб виправити це, вам знадобляться щіточка для брів і ножиці, за допомогою яких ви акуратно зріжете довгі волоски. Запам'ятайте, що початок бровной дуги широке, і поступово брову ставати тонше. Також пам'ятайте, що вигин, насправді, не зовсім вигин. Вам не варто робити вашу брову напівкруглої. Ваша брова повинна залишатися прямій.

6.

Наприкінці розчешіть брови. Подкрасьте місця, де брови ростуть рідко, косметичним олівцем (що підходить по кольору до ваших брів).
{/LikeAndRead}