Як в домашніх умовах зробити лак для нігтів


Трапляється, що серед усього різноманіття відтінків лаку для нігтів, якими рясніють прилавки магазинів косметики, не завжди можна підібрати саме той, що відповідає вашому настрою. Скажімо, якщо ви перебуваєте в пошуку блискучого лаку оранжевого або жовтого відтінків, швидше за все, ваші пошуки виявляться безрезультатними, якщо ви шукаєте такі лаки в простих магазинах або аптеках, а в косметичних бутиках вони можуть виявитися дуже дорогими. Прочитавши цю статтю, ви зрозумієте, що експериментувати з модними відтінками лаку для нігтів можна не виходячи з дому, слідуючи простим радам, і при цьому ви можете істотно заощадити гроші. Для того, щоб зробити лак для нігтів в домашніх умовах, вам буде потрібно зовсім небагато матеріалів, серед яких обов'язковими будуть недорогий прозорий лак, розсипчасті блискітки і тіні для повік. Ці інгредієнти допоможуть вам провести свій власний експеримент з кольором.

1.


Відкрийте флакон з прозорим лаком для нігтів, вставте в горловину воронку, її можна зробити з паперу, і невеликим клаптиком паперу закрийте нижній отвір воронки.

2.


Подрібніть тіні для повік, роздавав їх в герметичному пластиковому пакетику до отримання однорідної сипучої маси.

3.

Подрібнені тіні засипте у воронку.

4.

При бажанні в вийшла пудру можете додати трохи великих блискіток.
{LikeAndRead}

5.

Ретельно змішайте блискітки і подрібнені тіні для повік.

6.

Приберіть клаптик паперу, який закривав отвір воронки, і акуратно всипте її вміст у флакон з прозорим лаком. Після цього дістаньте воронку і закрийте лак кришкою.

7.

Щоб компоненти лаку добре перемішалися, дві хвилини ретельно струшуйте флакон.
{/LikeAndRead}