Як в короткі терміни добре засмагнути


Напередодні початку літа кожна жінка починає замислюватися про засмагу. Бронзовий колір шкіри став обов'язковим атрибутом краси. Багато жінок вважають, що засмагла шкіра робить їх більш привабливими, дозволяє краще себе почувати і приховує маленькі недоліки, розгледіти які в змозі тільки вони самі. Замість того щоб пектися на сонці або укладатися в гарячий солярій, спробуйте скористатися лосьйонами для засмаги, які дозволяють досягти того ж ефекту, не пошкоджуючи при цьому шкіру сонячними променями.

1.


ЛОСЬЙОН-автозагар. Це найкращий і найефективніший спосіб чудово засмагнути без необхідності пектися на сонці і губити свою шкіру. Вибирайте лосьйон будь-якого виробника на свій смак. У продажу є величезна різноманітність автозагаром.

2.


ЗАСТОСУВАННЯ автозагар. Перш ніж користуватися автозагаром, потрібно точно знати, як саме його застосовувати. 1. Відлущить шкіру в душі або ванні. Щоб точно видалити всі мертві і висохлі частинки шкіри, скористайтеся скрабом з цукром або іншим подібним засобом. 2. Насухо витріть рушником. Одягайтеся тільки після того, як повністю висохне. Щоб шкіра висохла швидше, скористайтеся феном. При необхідності зробіть відлущування ще раз. Процедура може зайняти кілька годин.

3.

СПРЕЙ ДЛЯ ЗАГАРА. Спрей для засмаги - це самий новий і найпопулярніший спосіб стати бронзовою богинею. Мало який салон запропонує вам замінити звичайну кабіну солярію спреєм. Цей спосіб досить дорогий, але при цьому і найменш шкідливий для здоров'я порівняно з багатогодинним підсмажуванням на сонці.

4.

СПРЕЙ ДЛЯ ЗАГАРА для використання БУДИНКУ. Завжди є можливість купити домашній набір спреїв для засмаги (у мене, наприклад, такий є). Такий набір дуже простий і зручний у використанні, для отримання якісного результату не доведеться докладати занадто багато зусиль. Все, що вам потрібно зробити - наповнити ємності розпилювачів і попросити кого-небудь обробити вас засобом. Найкраще «засмагати» у ванній, оскільки висока ймовірність перебруднити все навколо. Після нанесення засобу «загар» зазвичай тримається 5-7 днів.
{LikeAndRead}

5.

Я прошу вас, не користуйтеся ні вертикальними, ні горизонтальними соляріями і не загоряйте на сонці - у довгостроковій перспективі це дуже шкідливо для шкіри. Гра не варта свічок. Залиште свою шкіру здоровою, завжди користуйтеся природними засобами, що дозволяють отримати штучний загар!
{/LikeAndRead}