Як вивчити справжній англійську мову


Підручник англійської мови граматично коректний і точний. Але якщо ви хочете вивчити справжній розмовна англійська мова, вам важливо якомога більше часу проводити в безпосередньому оточенні мови. Як можна більше дивитеся телевізор, слухайте радіо і розмови інших людей. Поступово, прислухаючись до розмовній англійській, ви дізнаєтеся, як використовуються окремі слова, дізнаєтеся ідіоми і жаргонні вирази.

1.


Читайте поширені, повсякденні джерела інформації, такі як газети. Відвідуйте блоги і форуми в Інтернеті. Нехай граматика і правопис у них нерідко можуть страждати, зате ви зможете побачити, як використовують англійську мову люди, що говорять на ньому з народження, коли намагаються повідомити інформацію швидко і в неофіційній манері.

2.


Слухайте діджеїв на будь англомовної станції. Ви познайомитеся з часто использующимися словами і зворотами. Також можете слухати випуски новин на станції National Public Radio. Дивіться фільми і телевізійні передачі англійською. По можливості записуйте свої улюблені шоу, тоді ви зможете пізніше подивитися ще раз окремі незрозумілі вами фрагменти, а також зможете в будь-який момент включити паузу, щоб повторити щойно почуте нове слово або фразу.

3.

Приєднайтесь до групи мовного обміну, такий як My Language Exchange. Ви зможете в реальному часі в чаті спілкуватися з носіями мови, які хочуть вивчити ваш рідну мову. Якщо ви будете спілкуватися зі своїм співрозмовником регулярно, то ваші навички будуть швидко поліпшуватися. Запитуйте свого партнера про всі нові фразах і виразах, які ви чули. Він завжди зможе пояснити, коли і де їх потрібно використовувати. Крім того, розумно обмінятися адресами електронної пошти, так ви зможете попросити відкоригувати ваші тексти. Зосередити увагу потрібно на тому, як ви будуєте пропозиції і використовуєте ідіоми і мовні звороти.

4.

Намагайтеся якомога більше практикуватися в англійській мові - і під час занять, і поза ними. Вам потрібно хоча один раз на день використовувати нові ідіоми і нові вивчені слова і вирази.

Запишіть свою англійську мову. Через кілька тижнів прослухайте запис і порівняйте зі своїм поточним рівнем. Ви відзначите явні поліпшення свого розмовної англійської.{/LikeAndRead}