Як вивчати англійську граматику


Ви вільно говорите по-англійськи, але у вас все одно проблеми з англійською граматикою? Може бути, ви «нахапалися» англійського з фільмів, книг або під час проживання за кордоном, і у вас не було часу на те, щоб зосередитися на правильній граматиці. Однак є хороші новини: якщо ви хочете вивчити англійську граматику, то можете зробити багато для того, щоб зробити це самостійно.

1.


Складіть план. Прочитайте огляд англійської граматики у книзі або онлайн. Позначте, над якими розділами граматики вам потрібно попрацювати, і розплануйте заняття так, щоб працювати над кожним по кілька днів.

2.


Визначте, які помилки для вас типові. Люди, які говорять однією мовою, часто роблять одні й ті ж помилки в англійській граматиці. Наприклад, багато російськомовні насилу використовують невизначений і певний артиклі англійської мови. З'ясуйте, які розділи граматики зазвичай важко даються носіям вашої мови. Приділіть особливу увагу вивченню цих розділів.

3.

Знайдіть граматичні вправи. Щоб добре вивчити англійську граматику, вам потрібно практикуватися в кожному розділі граматики до тих пір, поки ви не зможете використовувати його з легкістю. Пошукайте підручник з граматичними вправами, в якому є також і відповіді. Онлайн-завдання і тести також можуть допомогти. Зосереджуйте тільки на одному розділі граматики щоразу, коли займаєтеся.

4.

Коли будете читати по-англійськи, приділіть пильну увагу граматиці. Коли ви намагаєтеся вивчати англійську граматику, недостатньо розуміти загальне значення того що ви читаєте. Вам потрібно усвідомлювати, чому кожне речення написано так, а не інакше. Коли ви читаєте пропозицію, запитайте, чи можете ви скласти подібні пропозиції. Якщо ви не можете або не впевнені, що можете, знайдіть вправи в підручнику з цими розділами граматики і практика.
{LikeAndRead}

5.

Перекладаєте зі своєї рідної мови на англійську. Коли ви записуєте або озвучуєте свої власні думки, легко ухилитися від використання складної граматики. Але, коли ви будете перекладати, доведеться працювати з тим, що є на сторінці, навіть, якщо граматика - важка. Починайте переводити прості речі, наприклад, рекламу, а потім переходите до газет і журнальних статей. Ще один прекрасний спосіб попрактикуватися - переводити діалоги в п'єсах.

6.

Попросіть ради у носіїв мови. Якщо ви знайомі з кимось із носіїв англійської мови, запитаєте, чи не зможуть вони періодично перевіряти небудь з того, що ви пишете. Якщо поруч з вами немає носіїв англійської, пошукайте онлайн форуми для вивчення англійської або сайти мовного обміну. Тільки пам'ятайте, що, якщо носій мови не вчитель, він не зможе пояснити вам правила граматики.
{/LikeAndRead}