Як вивчити граматику англійської мови


Існують різні способи вивчення граматики англійської мови. Одним з них є бесіда з учителем англійської мови про те, які саме труднощі ви відчуваєте. Учитель може провести з вами додаткові уроки після занять, порадити вам освітні веб-сайти, запропонувати книги, які допоможуть поліпшити вашу граматику. Ще один спосіб - спільне виконання завдань з англійської мови з однокласниками.

1.


Читайте більше книг. Вибирайте книги, призначені для вивчення різних аспектів граматики англійської мови, таких як побудова пропозиції, розпізнавання частин мови, значення синонімів і омонімів, читання уривка на розуміння сенсу, написання есе. Книги з граматики англійської мови ви можете знайти в шкільній та міської бібліотеках, книгарнях або на освітніх сайтах.

2.


Виконання письмових вправ. Заведіть щоденник і записуйте в нього все, що ви вивчили. Потім, на основі вивченого, напишіть невелике оповідання від першого, другого і третього особи. Ще один спосіб вивчення граматики на практиці - написати відгук про книгу для шкільної газети чи журналу. І, нарешті, ви можете написати листа вашим друзям або родичам.

3.

Робіть записи під час уроків. Збирайте матеріал, який, як вам здається, стане в нагоді надалі. Якщо ви щось не зрозуміли під час обговорення, задавайте питання, роблячи при цьому замітки, що полегшить вашу працю під час домашньої підготовки.

4.

Читайте газети і журнали. Так ви можете закріпити знання, отримані під час занять і отримати додаткову інформацію. Читаючи статтю, намагайтеся знаходити її основну думку, фіксуйте незнайомі слова і вирази, аналізуйте вживання граматичних структур.
{/LikeAndRead}